ارزهای دیجیتال

پولکادوت (DOT) در میان خرید پایدار 15 درصد بیشتر می شود

قیمت Polkadot (DOT) متوقف نمی شود زیرا همچنان به سمت بالا حرکت می کند. این دومین روز متوالی از بردهای پولکادوت است که 15 درصد افزایش یافته است.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت Polkadot (DOT) در حال حاضر 5.92٪ یا 8.02 دلار افزایش یافته است. در حال حاضر دارای ارزش کل بازار 7,916,976,700 تا زمان نگارش این مقاله است.

قیمت DOT پس از رسیدن به سطوح پایین در روز سه شنبه در 6.52 دلار، فشار خرید پایدار و قوی را تجربه کرد. این سکه با موفقیت از خط حمایت 6.50 دلاری بازگشته است.

آیا DOT می تواند به 8.50 دلار برسد؟

سکه همانطور که در دو جلسه گذشته مشاهده شد به طور پیوسته بهبود یافته است و همچنین باعث افزایش علاقه سرمایه گذاران و افزایش قیمت شده است. شکست بیش از سطح 8.00 دلار، سود DOT را تقویت می کند.

با نگاهی به نمودار روزانه، قیمت DOT مقاومتی نزدیک به خط شیب دار را تجربه کرده است که از 9.5 دلار امتداد دارد. اما، نزولی نزدیک به منطقه 6.25 دلار دیده می شود. شکستن سطح مقاومت 8.05 دلار نیاز به فشار خرید قوی دارد.

قیمت پولکادوت بسیار نوسان به نظر می رسد و همچنان از نظر حرکت قیمت غیرقابل پیش بینی است. در همین حال، گاوها در تلاش هستند تا قیمت را کاهش دهند و آن را به سمت خط روند نزولی پیش ببرند.

از آنجایی که DOT/USD به میانگین متحرک نمایی 50 روزه یا میانگین متحرک نمایی نزدیک می شود، قیمت به طور بالقوه می تواند به 8.50 دلار برسد. علاوه بر این، RSI خط متوسط ​​را نیز طی کرده است و می تواند بالاتر بپرد. RSI در حال حاضر روی 56 است.

با بازه زمانی ساعتی، قیمت DOT نشان دهنده سود بیشتر یا بالاتر از 15٪ از 6.73 دلار دیروز است. پس از تست مجدد در 7.93 دلار، قیمت DOT مجدداً کاهش یافته و با بالاترین میزان جلسه فعلی منحرف شده است. این بدان معناست که فشار خرید نزدیک به منطقه پایین است.

گاو نر در فرماندهی، حالت تسخیر

به نظر می رسد که میله های هیستوگرام با نشانگر MACD که روند صعودی نزولی را نشان می دهد، سقوط می کند. RSI مثبت است یا خنثی است و نه نزولی و نه صعودی است.

وقتی DOT در یک بازه زمانی بالاتر درک شود قطعاً خوش بینانه به نظر می رسد. با این حال، در بازه زمانی پایین تر، همچنان در منظر منفی نشان می دهد. بنابراین، عاقلانه است که اسب‌های خود را نگه دارید و قبل از انجام پیشنهادات تهاجمی‌تر منتظر تأیید اعتبار باشید.

قیمت DOT نشان می‌دهد که گاوها از سپتامبر امسال قیمت آن را کنترل کرده‌اند. بازار شاهد شیب ها یا ترکیبی از اوج های بالاتر و پایین ترین سطح بوده است که نشان می دهد گاوها در قیمت DOT نیز دست بالا را دارند. قیمت‌های DOT قبلاً در محدوده 6.42 و 7.2 دلار ادغام می‌شدند.

RSI DOT بالای 50 است که به شدت نشان دهنده صعودی بودن سکه است. از سوی دیگر، اگر قیمت پولکادوت به 6.61 دلار و کمتر سقوط کند، این نشان می‌دهد که خرس‌ها می‌توانند بازار را در دست بگیرند.

به نظر می رسد گاوها در موقعیت فرماندهی و تسخیر هستند. پولکادوت قرار است به حرکت صعودی خود ادامه دهد که ناشی از جو مثبت کلی بازار است.

DOT total market cap at $7.8 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from VOI.id, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا