ارزهای دیجیتال

پولکادوت 9 دلار را در نظر می‌گیرد و مدعی است که در 10 رتبه برتر Crypto رتبه دهم را دارد.

پولکادوت یکی از ستارگان پیشرو در سال 2022 بوده است. این ارز دیجیتال توانسته در بازاری که اکثر دارایی های دیجیتالی در حال شکست هستند و به سرعت ارزش خود را از دست می دهند، رشد کند. با شکستن 8 دلار، این ارز دیجیتال گام دیگری برداشته است زیرا موقعیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین رقبا در فضا تثبیت می کند و Dogecoin محبوب را در این فرآیند از قدرت خارج می کند.

پولکادوت در جایگاه دهم قرار گرفت

میم کوین Dogecoin توانسته است جایگاه خود را در بین 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار در چند هفته گذشته حفظ کند. با این حال، این هفته با تجمع اخیر پولکادوت تغییر کرد. این دارایی دیجیتال در هفت روز گذشته بیش از 7 درصد داشت تا قیمت معاملاتی خود را به بالاتر از 8.5 دلار برساند، و این باعث شد ارزش بازار چشمگیر آن به بیش از 9.4 میلیارد دلار برسد.

نتیجه این شد که ارزش بازار DOT از Dogecoin پیشی گرفت. پولکادوت در حال حاضر به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار رتبه بندی شده است، اما این همه ماجرا نیست. حتی در حالی که بازار در حال ثبت یک اصلاح است، DOT یکی از تنها ارزهای رمزنگاری شده است که در 24 ساعت گذشته و بازه زمانی یک هفته گذشته علامت سبز نشان داده است.

در زمان نگارش این مقاله، DOT در حال حاضر با قیمت 8.52 دلار با ریکاوری 24 ساعته 6.15 درصد معامله می شود. جالب است که دارایی دیجیتال به این میزان بالا معامله می شود، با توجه به اینکه حجم معاملات آن در واقع کاهش یافته است. با 427 میلیون دلار حجم معاملات در روز گذشته، بیش از 8 درصد کاهش داشته است.

DOT trending at $8.3 | Source: DOTUSD on TradingView.com

به عنوان یک قاعده کلی، به نظر می رسد پولکادوت روند بازیابی اتریوم را دنبال می کند. این شکست در بزرگترین شبکه مالی غیرمتمرکز (DeFi) به شبکه‌های دیگر سرایت کرده بود و باعث شد در این مدت شاهد بیشترین بهبودی باشند.

DOT Eyes 9 دلار

بهبود قیمت پولکادوت آن را در مسیری فوق العاده صعودی قرار داده است. اکنون به سطوح فنی مهمی رسیده است، که نشان می دهد رالی اخیر ممکن است هنوز مقداری بخار داشته باشد. برجسته ترین آن، صعود دارایی دیجیتال به بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه 7.4 دلاری آن بوده است.

از آنجایی که سرمایه گذاران مایل به خرید ارز دیجیتال با قیمت های بالاتر هستند، فشار خرید افزایش می یابد، به خصوص که فروشندگان در این مدت دچار خستگی می شوند. علاوه بر این، با نرخ‌های بالای تورم اخیر، سرمایه‌گذاران بیشتری در تلاش برای یافتن پوشش مناسب برای ثروت، به سمت بازار مالی غیرمتمرکز حرکت می‌کنند.

با توجه به اینکه نقطه مقاومت قابل توجه بعدی در 9 دلار است، DOT دارای محدوده آزاد برای رشد است. این قیمت برای گاوهای نر فوق العاده جذاب است زیرا DOT را روی پلتفرمی قرار می دهد تا با Solana رقیب DeFi در جایگاه نهم رقابت کند.

Featured image from Phemex, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا