ارزهای دیجیتال

پولکادوت 8 درصد در 24 ساعت گذشته به لطف فعالیت Dev’t خود افزایش می یابد

با استفاده از روابط با پاراچین، پولکادوت قادر خواهد بود قابلیت های اکوسیستم خود را گسترش دهد و به ارتفاعات جدیدی برسد. Moonbeam Network و شرکت تابعه آن، Moon River، اخیراً به نیروهای Bifrost پیوسته اند.

برای Polkadot امیدی وجود دارد، و در اینجا یک مقاله کوتاه در مورد نحوه عملکرد کریپتو آمده است: قیمت DOT به دلیل برخی تغییرات عمده در زنجیره افزایش یافت. با این حال، با توجه به شاخص ها، چشم انداز منفی دست نخورده باقی می ماند.

بر اساس یک توییت اخیر، ادغام‌ها نه‌تنها اشتراک مایع را برای توکن‌های GLMR و MOVR فعال کرده‌اند، بلکه باعث افزایش چشمگیر تعامل توسعه‌دهندگان در اکوسیستم شده‌اند.

همانطور که این توییت نشان می دهد، این همان چیزی است که پولکادوت را در ردیف فعال ترین بلاک چین ها سوق داد.

در همین دوره زمانی، فروش NFT ها رشد کرد که نشان دهنده پیشرفت پولکادوت در این عرصه نیز بود. CoinMarketCap افزایش 8 درصدی قیمت DOT را در 24 ساعت گذشته در نتیجه این رویدادها گزارش می دهد. با این حال، آیا DOT می تواند این سرعت را حفظ کند؟

خوش بینی برای DOT باقی می ماند

در حالی که شک کمی وجود دارد که روندهای اکوسیستم دلگرم کننده هستند، نشانه های متعدد نشان می دهد که سرمایه گذاران ممکن است فریب خورده باشند. از این واقعیت که اعداد MFI در حال کاهش هستند، ممکن است استنباط کنیم که عملکرد قیمت فعلی افزایش قابل توجهی برای DOT نیست.

این توکن قبلاً در 5.43 دلار رد شده بود، که سطح قیمتی بود که توسط خرس‌ها در روزهای قبل شکسته شد. نه برای اضافه کردن متقاطع نزولی شاخص های RSI. یک منطقه فشرده سازی باند بولینگر نیز این رد را افزایش می دهد.

حمایت فعلی 5.18 دلار کمی شکننده است، زیرا ممکن است به خرس‌ها اجازه دهد تا وارد بازار شوند و تمام سودهای امروزی DOT را از بین ببرند. نوار EMA نیز قرمز چشمک می زند که نشان می دهد کوتاه کردن DOT به طور قابل توجهی سودآورتر از طولانی شدن است.

Image: TradingView

این در CoinGlass منعکس شده است، زیرا ردیاب ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد که اکثر سرمایه‌گذاران و معامله‌گران به‌جای طولانی‌مدت، توکن را کوتاه می‌کنند.

شاخص جریان پول Chaikin نیز با قرائت 0.05- نزولی است، که تأیید می کند که تغییر روند مثبت برای DOT در حال حاضر محتمل نیست اما ممکن است در آینده رخ دهد.

پیش بینی قیمت پولکادوت

روندهای خوش بینانه اکوسیستم لزوماً به مزایای دنیای واقعی تبدیل نمی شوند. این مورد برای DOT است زیرا شاخص های فنی داستان اخیر آفتاب و رنگین کمان را تأیید نمی کنند.

سرمایه گذاران و معامله گران باید در مورد DOT احتیاط کنند. اگر قیمت نتواند از سقف 5.43 دلار فراتر رود، آزمایش مجدد حمایت موجود در 5.18 دلار محتمل است.

7N3Qsbil

DOT total market cap at $6.12 billion on the daily chart | Featured image from The Coin Republic, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا