ارزهای دیجیتال

پولکادوت 4 درصد افزایش می یابد و چشم 9 دلار، چه چیزی در فروشگاه بعدی وجود دارد؟

پولکادوت در 24 ساعت گذشته در نمودار خود 4 درصد افزایش یافته است. در هفته گذشته، DOT کاملاً خوش بینانه باقی ماند زیرا 7 درصد افزایش در ارزش خود ثبت کرد. حرکت قیمت در حال حاضر روی گاوها باقی مانده است. گاوها پس از عبور از مقاومت سفت و سخت 8 دلاری قدرت خود را بازیافتند.

چشم انداز فنی همچنین به یک اقدام قیمت مثبت برای DOT اشاره کرد. قدرت خرید آلتکوین نیز افزایش یافته است که به افزایش قیمت کمک کرده است. اگر تقاضا در بازار ثابت بماند، عبور پولکادوت از مرز مقاومت بعدی خود آسان خواهد بود.

از آنجایی که بیت کوین به اینچ به سمت شمال ادامه داد و بالای 23000 دلار معامله شد، آلت کوین ها به طور مثبت تحت تأثیر این حرکت قیمت قرار گرفتند. در حال حاضر، گاوها در حال تلاش برای حفظ حالت بازیابی هستند که DOT ​​در نمودار خود نشان داده بود. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 1.14 تریلیون دلار است 0.6٪ تغییر منفی در 24 ساعت گذشته

تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار چهار ساعته

قیمت پولکادوت در نمودار چهار ساعته | 8.20 دلار بود منبع: DOTUSD در TradingView

DOT در زمان نگارش این مقاله با قیمت 8.20 دلار معامله می شد. آلت کوین توانسته است از مرز مقاومت سخت خود یعنی ۸ دلار عبور کند. این باعث شده است که نیروی صعودی در بازار قوی تر شود. تقاضا برای سکه نیز به بهبود کمک کرده است.

مقاومت سربار برای آلتکوین 9 دلار بود و در صورتی که DOT ​​بتواند بالاتر از این سطح معامله کند، به زودی می تواند وارد منطقه قیمت دو رقمی شود. با این حال، کاهش از سطح قیمت فعلی باعث می شود DOT ابتدا به 7.20 دلار و سپس به 6.87 دلار برسد. مقدار پولکادوت معامله شده در جلسه قبل اندکی کاهش یافت که نشان می دهد فشار فروش ممکن است در تلاش برای ورود به نمودار باشد.

تحلیل فنی

پولکادوت
پولکادوت نزولی در فشار خرید در نمودار چهار ساعته | منبع: DOTUSD در TradingView

آلت کوین در بازه زمانی کوتاه کاملاً صعودی بود. این سکه اخیراً در منطقه اشباع خرید معامله شد، زیرا سکه در 7 روز گذشته افزایش یافته است. قدرت خرید در حالت مثبت باقی مانده است و قدرت فروش را نیز در اختیار گرفته است.

شاخص قدرت نسبی یک افت کوچک در فشار خرید نشان داد، اگرچه فشار خرید بسیار بیشتر از فشار فروش در زمان چاپ باقی می ماند. پولکادوت بالای خط 20-SMA بود، که نشانه ای از این بود که خریداران حرکت قیمت آلتکوین را هدایت می کردند. DOT همچنین بالاتر از 50-SMA و 200-SMA بود که نشان دهنده افزایش تقاضا و نیروی صعودی در بازار است.

مطالب مرتبط | رالی چشمگیر بیت کوین را بالای 24000 دلار قرار می دهد، اما آیا 28000 دلار هنوز ممکن است؟

پولکادوت
پولکادوت سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته به تصویر کشیده است منبع: DOTUSD در TradingView

چشم انداز فنی DOT منعکس کننده افزایش تقاضا در نمودار چهار ساعته است. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت قیمت و تغییر احتمالی در عمل قیمت را می خواند. MACD متقاطع صعودی شد و هیستوگرام های سبز بالای خط نیم را نشان داد که نشان دهنده صعود و سیگنال خرید است.

شاخص حرکت جهت دار جهت و حرکت قیمت را در نمودار می خواند. DMI مثبت بود زیرا خط +DI بالای خط -DI بود. میانگین شاخص جهت دار (قرمز) بالاتر از علامت 40 بود، این بدان معنی است که عملکرد قیمت فعلی قوی بود.

مطالب مرتبط | پولکادوت (DOT) در میان خرید پایدار 15 درصد بیشتر می شود

Featured image from Invezz, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا