ارزهای دیجیتال

پولکادوت 10 درصد ضرر هفتگی در فدرال رزرو Hawkish دارد – زمان خرید DOT است؟

برای روشن کردن موفقیت‌های پروتکل، خودی‌های پولکادوت داده‌های کلیدی را ارائه کرده‌اند. همانطور که وجود دارد، این دستاوردها برای “بهزیستی” کلی DOT بسیار مفید هستند. با این حال، ارزش سکه در کنار بقیه بازارهای ارز دیجیتال و مالی کاهش یافته است.

آیا این رکود فرصت خوبی برای خرید برای سرمایه گذاران خواهد بود؟

بازارها تحت فشار شدید فروش هستند. نگرانی که اخبار تورم سالانه در 22 شهریور ایجاد کرد، امروز همچنان در ذهن ماست.

ارزش کل بازار DOT 15.3 درصد کاهش یافت و از 8.75 میلیارد دلار به 7.44 میلیارد دلار رسید. پولکادوت به دنبال ارزیابی تورم نه چندان خوب بانک مرکزی ایالات متحده، 10 درصد زیان هفتگی را از دست داده است. داده های Coingecko نشان می دهد که در زمان نوشتن این مقاله، DOT با 8.6 درصد کاهش در هفت روز گذشته، با 6.33 دلار معامله می شود.

این ارقام تنها ارقامی نیستند که بر قیمت های بازار تأثیر می گذارند. به نظر می رسد افزایش نرخ بهره فعلی به میزان 0.75 درصد توسط فدرال رزرو تأثیر منفی بر قیمت گذاری داشته باشد. اگر اوضاع خیلی بدتر شود، این تأثیر منفی بر ارزش DOT خواهد داشت.

افزایش قیمت چقدر زود اتفاق می افتد؟

آیا راهی وجود دارد که DOT ​​با وجود تیرگی عمومی در بازارهای مالی به سرعت بهبود یابد؟

اگر به اندیکاتورهای تیک روزانه نگاه کنید، می توانید ببینید که DOT ​​با مقاومت در حدود 8.06 دلار مواجه شده است.

کاهش قیمت در 13 سپتامبر با این موضوع مطابقت دارد. بار دیگر، قیمت پس از رسیدن به مقاومت قیمتی 7.07 دلار رد شد و آن را به سطح حمایت 6.12 دلار رساند.

اینجا جایی است که رالی پولکادوت ممکن است دیده شود

شاخص ها نشان می دهند که حمایت 6.12 دلاری در حال ایجاد حرکت مثبت است. هر حرکت قابل توجهی که در این دوره ایجاد شود می تواند به گاوها کمک کند تا از سطح مقاومت 7.07 دلار عبور کنند.

پیش بینی خوش بینانه فزاینده ممکن است نشان دهد که دستاوردهای اخیر پولکادوت بر اعتماد سرمایه گذاران تأثیر می گذارد.

Chart: TradingView.com

معکوس شدن مثبت در اندیکاتورها با توییت های اخیر @PolkadotInsider مطابقت دارد. میزان پروژه های سرمایه گذاری روی پروتکل یکی از برجسته ترین دستاوردهای اکوسیستم پولکادوت است.

DFG Global با 52 پروژه در صدر فهرست قرار گرفت و پس از آن AU21 Capital با 39 و Hypersphere با 35 قرار گرفتند.

این توییت اخیراً در 22 سپتامبر منتشر شد. به دنبال آن، قیمت به 6.44 دلار نزدیک شد. از زمان نگارش این مطلب، به نظر می رسد که DOT ​​در حال تدارک یک تجمع امدادی است.

پس از بررسی دقیق داده‌ها، آخرین تسویه این توکن در 6.48 دلار، اوج قبلی آن، رخ داد. این روند رو به رشد در احساسات سرمایه گذاران منعکس شده است.

اندیکاتور مومنتوم، شاخص کانال کالاها و استوک RSI در حال حاضر در حال افزایش هستند. این رفتار تمایل نشان می‌دهد که احساسات سرمایه‌گذاران حتی در شرایط نوسانی مانند حال، نسبتاً خوش‌بینانه است.

فعالیت بازار قبلی DOT نیز با الگوی هارمونیک XABCD مطابقت داشت، که می‌تواند به سرمایه‌گذاران و معامله‌گران توصیه کند که این کاهش را خریداری کنند.

10 درصد ضرر هفتگی در فدرال رزرو Hawkish دارد

DOT total market cap at $6.9 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from The Daily Hodl, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا