ارزهای دیجیتال

پولکادوت در یک روند صعودی، آیا این سطح قیمت هدف جدید است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت پولکادوت یک احیای صعودی را در نمودار 24 ساعته خود ثبت کرده است. در روز گذشته، DOT سودهای دو رقمی ثبت کرد. در هفته گذشته، آلتکوین نزدیک به 3 درصد از ارزش بازار خود را از دست داده است.

متحرکان اصلی بازار امروز خوش بین شده اند و بیشتر آلت کوین ها نیز از همین روش پیروی کرده اند.

اندیکاتور فنی پولکادوت سیگنال های صعودی را در نمودار یک روزه ثبت کرده است.

تقاضا برای آلتکوین افزایش یافته است که باعث شده است سکه خریداران بیشتری را در نمودار ثبت کند.

سکه باید به حرکت خود ادامه دهد تا از سطح مقاومت فوری عبور کند.

عبور از علامت مقاومت فوری تضمین می کند که گاوها کنترل کاملی بر بازار دارند. عبور از 6.87 دلار، احیای صعودی را بیشتر تایید می کند.

اگر قدرت خرید در معاملات بعدی شروع به محو شدن کند، سکه همچنان می تواند از ارزش خود کاسته شود. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 979 میلیارد دلار است 1.1٪ تغییر مثبت در 24 ساعت گذشته

تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار یک روزه

پولکادوت در نمودار یک روزه 6.40 دلار قیمت داشت منبع: DOTUSD در TradingView

DOT در زمان نگارش این مقاله با قیمت 6.40 دلار معامله می شد. سکه نزدیک به دو ماه است که در حال تثبیت است. سرانجام توانست در 24 ساعت گذشته دستاوردهایی را به دست آورد.

مقاومت فوری برای سکه در 6.80 دلار و نقطه مقاومت دیگر در 7.20 دلار بود. حرکت بالای 7.20 دلار به سکه کمک می کند تا سطح قیمت 8 دلار را نیز بازبینی کند.

خط حمایت برای قیمت پولکادوت 6.21 دلار بود. کاهش جزئی در قیمت بازار، قیمت آلتکوین را به آن سطح خواهد رساند.

سقوط از 6.21 دلار می تواند قیمت Polkadot را به 5.71 دلار برساند. مقدار پولکادوت معامله شده در آخرین جلسه معاملاتی افزایش یافت و این به معنای بازگشت خریداران به بازار بود.

تحلیل فنی

قیمت پولکادوت
پولکادوت افزایش قدرت خرید را در نمودار یک روزه | منبع: DOTUSD در TradingView

در بیشتر این ماه، Polkadot به طور مداوم کنترل فروشندگان را در دست داشته است. شاخص های فنی در نهایت به کنترل بازار توسط خریداران اشاره دارد.

شاخص قدرت نسبی به عنوان نشانه ای از بهبودی شدید، از نیمه خط گذشت. این نشان می دهد که تعداد فروشندگان در مقایسه با خریداران کمتر است.

قیمت پولکادوت بالاتر از خط 20-SMA بود و این نشان دهنده افزایش تقاضا بود. همچنین به این معنی بود که خریداران در حال حرکت قیمت در بازار بودند.

قیمت پولکادوت
پولکادوت سیگنال خرید را در نمودار یک روزه به تصویر کشیده است منبع: DOTUSD در TradingView

سایر شاخص های فنی نیز نشان می دهد که تقاضا باعث بازگشت خریداران به بازار شده است. واگرایی میانگین متحرک همگرایی، عملکرد کلی قیمت و حرکت قیمت آلتکوین را نشان می دهد.

MACD تحت یک متقاطع صعودی قرار گرفت و هیستوگرام های سبز رنگی را که سیگنال خرید بودند به نمایش گذاشت. Parabolic SAR همچنین جهت قیمت آلتکوین را تعیین می کند.

خطوط نقطه چین در زیر کندل قیمت قابل مشاهده بود که نشان دهنده صعودی بودن سکه در نمودار یک روزه بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا