ارزهای دیجیتال

پولکادوت با وجود بازار خرس نابخشوده به سطح 5 دلار چسبیده است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

پولکادوت (DOT)، 11هفتم بزرگترین ارز دیجیتال با ارزش کلی نزدیک به 6 میلیارد دلار، همچنان زیان های خود را در این زمستان کریپتو غالب به حداقل سطح حفظ می کند.

در 8 نوامبر، علیرغم اثرات منفی فروپاشی پلتفرم مبادلات FTX، دارایی دیجیتال توانست برای مدت کوتاهی از شاخص روانی 7 دلار پیشی بگیرد و به 7.38 دلار برسد.

DOT نتوانست این سود را حفظ کند و به سرعت قلمرو را رها کرد و در اطراف منطقه 6 دلاری حرکت کرد و در نهایت به محدوده 5 دلار سقوط کرد که با وجود ادامه بازار نزولی همچنان به حفظ آن ادامه می‌دهد.

طبق آخرین پیگیری از کوینگککوپولکادوت در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.13 دلار معامله می شود که طی هفت روز گذشته تنها 1.3 درصد کاهش داشته است.

علیرغم اینکه نمودار خود را به رنگ قرمز رنگ آمیزی کرده است، دارایی دیجیتال تاکنون تمام ضربات سنگین این چرخه خرس را که مسئول ساخت ارز دیجیتال است، جبران کرده است. ارزش بازار پایین می آید تقریباً 2 درصد در 24 ساعت گذشته.

پولکادوت انرژی را روی مناطقی متمرکز می کند که می تواند برنده شود

از آنجایی که قیمت معاملات و ارزش کل بازار آن همچنان در فصل زمستان برای فضای کریپتو قرار دارد، پولکادوت تمرکز خود را بر جنبه هایی معطوف کرده است که می تواند پیروز ظاهر شود و از آن لذت ببرد. تحولات مثبت.

به عنوان مثال، استخرهای نامزدی برای پروژه با موفقیت به نقطه عطفی دست یافتند که تعداد فعلی DOT پیوند شده توسط اعضای استخر آن از نشانگر 500000 فراتر رفت.

هفته گذشته، در زمانی که رهبران صنعت بیت‌کوین و اتریوم نتوانستند هیچ حرکتی برای تغییر مسیر به نفع خود انجام دهند، اشاره‌های اجتماعی و مشارکت‌ها برای پولکادوت هر دو افزایش یافت.

بر اساس پلتفرم تجزیه و تحلیل اجتماعی LunarCrush، در آن زمان، این پروژه 68.9 درصد جهش در تعداد نام های اجتماعی خود و به همان اندازه چشمگیر 71.4 درصد افزایش در مشارکت های اجتماعی خود داشت.

این ثابت کرد که با وجود تمام FUD هایی که مدتی است فضا را ویران کرده است، علاقه به شبکه پولکادوت و دارایی رمزنگاری DOT آن همچنان بالاست.

چه چیزی در انتظار DOT در پایان سال 2022 است؟

با توجه به نوسان قیمت DOT در ابتدای سال جاری، کارشناسان رمزارز پیش بینی کرده اند که دارایی از ماه نوامبر با قیمت متوسط ​​5.70 دلار خارج می شود.

با این حال، از آنجایی که در حال حاضر با قیمت 5.13 دلار در حال تغییر است، ممکن است آلت کوین نیاز به افزایش کمی در طی چند ساعت آینده داشته باشد تا نوامبر با ارزشی نزدیک به پیش بینی پایان یابد.

در همین حال، پیش‌بینی‌ها برای ماه دسامبر برای پولکادوت تقریباً مشابه قیمت میانگین آن در ماه آینده است که انتظار می‌رود 5.86 دلار باشد و سکه دیجیتال از نظر قیمت معاملاتی تا 6.08 دلار افزایش یابد.

DOT total market cap at $5.9 billion on the daily chart | Featured image from Cryptopolitan, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا