ارزهای دیجیتال

پولکادوت انباشت را منعکس می کند، تا چه مدت به پهلو معامله می کند؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

به نظر می رسد قیمت پولکادوت با حسن نیت اخیر در حال بازگشت است تحولات. شبکه DOT ​​جدیدترین به‌روزرسانی خود را منتشر کرد و برخی از پیشرفت‌های اصلی را که می‌تواند مسیری را برای نقشه راه اساسی آن برای سال 2023 هموار کند، برجسته کرد.

Polkadot قصد دارد از طریق پروژه Substrate خود به توسعه قراردادهای هوشمند عمیق تر بپردازد. این بر قصد شبکه برای آوردن ابزار بیشتر تمرکز دارد. DOT همچنین تمایل خود را برای ورود به بخش NFT ابراز کرده است. با نگاهی به چشم انداز فنی، سکه در برخی از اقدامات قیمتی مثبت قرار گرفته است. در 24 ساعت گذشته، DOT به سمت بالا حرکت کرد، البته به کندی.

این حرکت کند قیمت را می توان به ضعف گسترده تر بازار نسبت داد. به نظر می رسید که خریداران سرعت خود را افزایش داده اند که نشان دهنده افزایش تقاضا برای دارایی است. برای مطابقت با همین احساس، DOT افزایش قابل توجهی در ارزش بازار خود ثبت کرد.

تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار یک روزه

پولکادوت در نمودار یک روزه 5.31 دلار قیمت داشت منبع: DOTUSD در TradingView

DOT در زمان انتشار با قیمت 5.31 دلار معامله شد. آلتکوین هفته ها بین منطقه 5 دلاری و 5.6 دلاری قرار گرفته است. با این حال، افزایش انباشت باعث می شود به نظر برسد که Polkadot ممکن است بتواند مقاومت سربار 5.70 دلار را بشکند.

در صورت شکستن مقاومت فوری، DOT ممکن است به 6.21 دلار نیز برسد که به سرمایه گذاران سود قابل توجهی می دهد. از طرف دیگر، اگر DOT برای مدت طولانی زیر قیمت 5.60 دلار باقی بماند، تقاضا کاهش می یابد و منجر به کاهش ارزش می شود. توقف بعدی پولکادوت در این مورد 4.50 دلار خواهد بود.

تحلیل فنی

قیمت پولکادوت
پولکادوت افزایش قدرت خرید را در نمودار یک روزه | منبع: DOTUSD در TradingView

DOT در چند هفته گذشته افزایش آهسته ای را در قدرت خرید ثبت کرده است. در زمان انتشار، نمودار شاهد افزایش خریداران بود. شاخص قدرت نسبی با گذشتن این اندیکاتور از مرز 40 و نزدیکتر شدن به منطقه خنثی، افزایش نشان داد.

این نشانه ای از افزایش تقاضا و عملکرد مثبت قیمتی بود. در همین یادداشت، پولکادوت به دلیل افزایش قدرت خرید، تلاش می کرد تا بالاتر از خط میانگین متحرک 20-Simple حرکت کند. با این حال، این قرائت نشان داد که فروشندگان همچنان کنترل دارند و حرکت قیمت را هدایت می کنند.

قیمت پولکادوت
Polkadot سیگنال فروش را در نمودار یک روزه نمایش داد | منبع: DOTUSD در TradingView

در مطابقت با میانگین متحرک ساده، DOT سیگنال فروش را در نمودار 24 ساعته دریافت کرد. Awesome Oscillator شتاب قیمت و قدرت آن را نشان می دهد. این اندیکاتور نوارهای سیگنال قرمز رنگی را در زیر خط خنثی تشکیل داد که سیگنال‌های فروش بودند، اما در حال کاهش بودند.

این به این معنی است که این احتمال وجود دارد که عملکرد قیمت در جلسه معاملاتی بعدی تغییر کند. با این حال، SAR سهمی با خطوط نقطه چین بالای شمعدان منفی باقی ماند. DOT باید با حمایت بازار گسترده تر از سقف قیمت 5.70 دلار عبور کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا