ارزهای دیجیتال

پولکادوت، الگوراند، و سکه چشم بزرگ: سه توکن رمزنگاری برای پیشی گرفتن از پیش‌بینی‌های قیمت کریپتو در زمستان – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بازار کریپتو عرصه‌ای است که پیش‌بینی قیمت در آن حاکم است. سرمایه گذاران و معامله گران همیشه در تلاش هستند تا قیمت توکن ها را پیش بینی کنند، به این امید که زودتر وارد بازار شوند و از افزایش قیمت بهره مند شوند. از آنجایی که زمستان کریپتو در شرایط کامل است، پیش‌بینی اینکه بازار چگونه خواهد چرخید و قیمت‌های توکن چگونه خواهد بود برای سرمایه‌گذاران سخت‌تر شده است. به همین دلیل است که برای کاربران مهم است که پروژه ها را قبل از سرمایه گذاری در آنها به طور کامل تحقیق کنند. با رویکرد تحقیقی مناسب، سرمایه گذاران می توانند پروژه هایی را که ارزش خرید دارند و پروژه هایی که ارزش خرید ندارند را کشف کنند. هنگام بررسی یک پروژه، سرمایه گذاران باید در زمینه های کلیدی تحقیق کنند: موارد استفاده، جامعه توسعه دهندگان، توکنومیک و اصول.

برای پیشروی در این زمستان ارز دیجیتال، باید به دنبال پروژه‌هایی با قیمت‌های پایین بگردید اما پتانسیل رسیدن به اوج‌های بزرگ را در چرخه بازار بعدی داشته باشید. Polkadot (DOT)، Algorand (ALGO) و Big Eyes Coin (BIG) سه توکن رمزنگاری هستند که از پیش بینی قیمت کریپتو در زمستان پیشی خواهند گرفت. برای اینکه بدانید چرا این توکن‌ها خرید خوبی هستند، بخش ما را در زیر بخوانید.

Polkadot (DOT) – پروتکل چند زنجیره ای

Polkadot (DOT) یک پروتکل چند زنجیره ای است. برای اتصال و ایمن سازی بلاک چین ها در اکوسیستم کریپتو ساخته و طراحی شده است. بلاک چین پولکادوت همچنین انتقال داده ها را در چندین بلاک چین بدون از دست دادن هیچ داده ای تسهیل می کند. علاوه بر این، برای کاربران در دراز مدت قابل استفاده و پایدار خواهد بود. پولکادوت از انتقال انواع داده های بلاک چین پشتیبانی می کند و به توکن ها محدود نمی شود. تمام داده های بلاک چین که از طریق شبکه پولکادوت منتقل می شوند از هک ها و سوء استفاده ها محافظت می شوند. پولکادوت می خواهد لایه زیرساخت اینترنت غیرمتمرکز و جدید – Web3 باشد.

Polkadot یک پروتکل لایه صفر است که بلاک چین های لایه 1 را به هم متصل می کند و در عین حال قابلیت همکاری و امنیت را حفظ می کند. پروتکل Polkadot پایگاه کد خود را بدون استفاده از فورک به روز می کند. این به روز رسانی ها بر اساس آرای تصویب شده توسط جامعه Polkadot است. رمز بومی پولکادوت DOT است و پولکادوت روشی را که توسعه‌دهندگان پروژه‌های رمزنگاری می‌سازند تغییر خواهد داد.

Algorand (ALGO) – پل زدن بلاک چین ها با هم

Algorand (ALGO) یک بلاک چین لایه 1 است که در سال 2019 پس از ICO راه اندازی شد. بلاک چین غیرمتمرکز برای ایمن، مقیاس پذیر و خودپایدار ساخته شده است. الگوراند دارای توان عملیاتی سریعی است که به کاربران امکان می دهد روزانه 1 میلیون تراکنش انجام دهند. توکن ALGO دارای موارد استفاده در دنیای واقعی متعددی است.

Algorand یک مکانیسم اجماع اثبات سهام بدون مجوز را اجرا می کند که سرعت تراکنش را افزایش می دهد و سریعتر و ارزان تر از بسیاری از بلاک چین های L1 (لایه یک) است. Algorand دارای یک پل EVM است که آن را به طور کامل با بلاک چین اتریوم (ETH) سازگار می کند. علاوه بر این، بلاک چین به کاربران DEFI این امکان را می‌دهد تا معاملات ارزانی داشته باشند و نقدینگی را جذب کنند تا کاربران را درگیر خود نگه دارد.

ارائه سکه چشم بزرگ (BIG)

Big Eyes Coin (BIG) یک پروژه رمزنگاری است که هدف آن بهبود نحوه دسترسی کاربران به پروژه های DeFi است. این پروژه نقدینگی را از طریق توکن خود به اکوسیستم DeFi هدایت می کند. همچنین هدف آن افزایش امنیت اکوسیستم DeFi و کاهش مانع ورود است. Big Eyes Coin یک پروژه موفقیت آمیز است که به بسیاری از توسعه دهندگان و کاربران در اکوسیستم DeFi ارزش می دهد. اگر پیش فروش Tamadoge را از دست دادید، این پروژه ای است که نمی خواهید آن را از دست بدهید. این وعده می دهد که چیز بزرگ بعدی باشد، و تبلیغات زیادی در مورد پیش فروش وجود دارد. این پروژه در حال حاضر بیش از 1 میلیون دلار در پیش فروش خود جمع آوری کرده است و به دنبال جذب بیشتر است.

1663841534 267 پولکادوت، الگوراند، و سکه چشم بزرگ سه توکن رمزنگاری برای

Big Eyes Coin نحوه تعامل کاربران با پروتکل‌های DeFi و DeFi را تغییر می‌دهد. به این پروژه در طبقه همکف بپیوندید و از خرید توکن های Big Eyes Coin پاداش دریافت کنید. هنگام خرید توکن های Big Eyes Coin از دوستان دعوت کنید تا پاداش دریافت کنند. مرحله دوم پیش فروش سکه چشم بزرگ به زودی به پایان می رسد و قیمت ها 25 درصد افزایش می یابد. این فرصت را از دست نده.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Big Eyes Coin (BIG)، به لینک زیر مراجعه کنید:

پیش فروش: https://buy.bigeyes.space/

وب سایت: https://bigeyes.space/

تلگرام: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا