ارزهای دیجیتال

پنل Finder رشد 11 درصدی بیت کوین را تا پایان سال پیش بینی می کند

پنل Finder همیشه افکار خود را در مورد بیت کوین و اینکه قیمت آن در ماه‌های آینده و حتی سال‌های آینده افزایش می‌یابد به اشتراک گذاشته است. در سال گذشته، برخی پیش‌بینی‌های صعودی از سوی پنل‌ها وجود داشته است، اما با گذشت زمان، این کارشناسان شروع به تنظیم پیش‌بینی‌های خود برای تناسب با بازار فعلی کرده‌اند. جدیدترین این پنل ها افکار خود را در مورد دارایی دیجیتال نشان داده اند و حتی کمتر تنظیم شده است.

رشد 11 درصدی تا پایان سال

پانل Finder افکار خود را در مورد اینکه معتقدند قیمت دارایی دیجیتال به کجا ختم خواهد شد به اشتراک گذاشتند. به گفته آنها، آنها انتظار رشد 11 درصدی دیگر قیمت بیت کوین را نسبت به سطح فعلی آن دارند. این باعث می شود بیت کوین تا پایان سال 2022 به قیمت 21344 دلار برسد.

این با پیش‌بینی‌های قبلی پانل Finder در طول سال 2021 متفاوت است. در ژانویه 2022، پانل اعلام کرده بود که قیمت بیت‌کوین تا پایان سال به 76360 دلار رسیده است. این در آوریل 2022 کاهش می یابد، زمانی که همان پنل قیمت پایان سال را 65185 دلار تعیین کرده بود. کاهش دیگری باعث شد که آنها در ماه جولای پیش بینی 25473 دلاری را برای دارایی دیجیتال ارائه دهند.

چیزی که ثابت می ماند کاهش پیش بینی های پنل با ادامه بازار نزولی است. با این حال، آنها همچنان معتقدند که بیت کوین همچنان تا پایان سال شاهد یک حرکت صعودی خواهد بود، از این رو این بار 11 درصد پیش بینی می شود.

BTC price falls below $19,000 | Source: BTUCSD on TradingView.com

بیت کوین در بلند مدت

مانند همیشه، پانل یاب نه تنها پیش بینی مناقصه را برای کوتاه مدت، بلکه برای بلندمدت نیز انجام داد. این پیش‌بینی‌ها تقریباً یک دهه را شامل می‌شوند و قیمت‌ها را در جایی که فکر می‌کنند در تاریخ‌های مختلف مهم در آینده قرار می‌دهند، قرار می‌دهند.

علاوه بر سال 2022، آنها همچنین پیش‌بینی قیمت‌ها را برای سال‌های 2025 و 2030 ارائه کردند. حتی این پیش‌بینی‌ها یک مسیر صعودی داشتند، اگرچه کمتر از انتظارات قبلی‌شان بودند، اما مطابق با چشم‌انداز صعودی پانل بودند.

اولین مورد، در سال 2025، آنها انتظار دارند که دارایی با قیمت 79000 دلار معامله شود. این رقم در ماه آوریل 179000 دلار و در ژوئیه 107000 دلار بود. پیش بینی های سال 2030 270000 دلار فاش شد. برای در نظر گرفتن این موضوع، پنل قبلا گفته بود که بیت کوین در ماه جولای به 314000 دلار و در آوریل به 420000 دلار خواهد رسید.

علیرغم پیش‌بینی‌های متفاوت قیمت، این گزارش نشان داد که 77 درصد از کارشناسان این پنل همچنان معتقدند که بیت‌کوین یک ذخیره‌کننده ارزش است. هیچ چیز اساساً برای بیت کوین تغییر نکرده است، این یک بحران سرمایه جهانی است و بیت کوین در کوتاه مدت تحت تأثیر قرار می گیرد اما بهبود می یابد. سرهی ژدانوف، مدیر عامل EXMO، گفت: بسیاری از دارایی های مالی دیگر این کار را نمی کنند.

Featured image from MARCA, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا