ارزهای دیجیتال

پمپ توکن Huobi 77٪ در هفت روز، چه چیزی پشت رالی است؟

  • قیمت HT قدرت خود را نشان می دهد زیرا با وجود عدم اطمینان بازار، قیمت 77 درصد افزایش می یابد.
  • HT از روند نزولی خارج می شود زیرا قیمت از یک مثلث نزولی با حجم خرید قوی خارج می شود.
  • قیمت HT نشانه های صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت بالای 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) با حجم خوب معامله می شود.

حرکت قیمت Huobi Token (HT) پس از خروج موفقیت آمیز از روند نزولی خود که باعث شد قیمت Huobi Token (HT) در برابر تتر (USDT) ثابت شود، دیدنی است. علیرغم اینکه وضعیت فعلی بازار کریپتو با مشکل جدیدی روبرو است زیرا قیمت بیت کوین (BTC) از 19000 دلار به 18100 دلار کاهش یافت زیرا شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) نشان می دهد که افزایش تورم بر قیمت بیت کوین تأثیر منفی می گذارد و آلت کوین ها تحت تأثیر قرار می گیرند. HT یکی از نشانه های برجسته در این بازار فعلی بوده است که قدرت بسیار زیادی را نشان می دهد. (داده ها از Kucoin)

تجزیه و تحلیل قیمت Huobi (HT) در نمودار هفتگی

با توجه به کاهش شدید بازار کریپتو پس از انتشار اخبار CPI، به نظر می‌رسد که بازار دستکاری شده است و بیت کوین (BTC) ظرف چند ساعت از 19200 دلار به 18200 دلار کاهش یافته است. بازار به سرعت بهبود یافت زیرا اکثر آلتکوین ها شروع به نشان دادن قدرت کردند و HT پس از خروج از روند نزولی خود افزایش بیشتری یافت.

پس از سقوط به 3.5 دلار با سالی سخت برای HT و سایر پروژه های رمزنگاری، قیمت HT از روند نزولی خود جهش کرد زیرا قیمت به 7.9 دلار رسید.

قیمت HT در حال حاضر 7.6 دلار معامله می شود زیرا قیمت با مقاومت در برابر شکستن بالاتر روبرو می شود. HT باید مقاومت 8 دلاری را بشکند تا قیمت به بالای 10 دلار برسد. با اقدام فعلی قیمت برای قیمت HT، می‌توانیم شاهد شکستن این منطقه مقاومتی با سفارش‌های خرید بیشتر باشیم. اگر قیمت HT نتواند این منطقه را بشکند، می‌توانیم پشتیبانی را در 6.6 دلار دوباره آزمایش کنیم تا فروش قیمت را حفظ کنیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت HT – 8 تا 10 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت HT – 6.6 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت توکن Huobi در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه HT | منبع: HTUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه قیمت HT پس از خروج موفقیت آمیز از خط روند نزولی و حفظ بالای حمایت کلیدی 6 دلار، خوب به نظر می رسد.

قیمت HT بالاتر از میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 و 200 است. قیمت 6 دلار، که مطابق با 200 EMA است، به عنوان پشتیبان قوی برای قیمت HT در بازه زمانی روزانه عمل می کند.

فشار بیشتر توسط گاوهای HT می تواند منجر به شکستن قیمت از 8 دلار و صعود به بالای 10 دلار شود که به عنوان یک منطقه قوی برای رد قیمت عمل می کند.

مقاومت روزانه برای قیمت HT – 8 تا 10 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت HT – 6 دلار.

Featured Image From Crypto Business, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا