ارزهای دیجیتال

پلتفرم Web3 Angelo برای بازسازی مجموعه هنرهای فیزیکی آماده می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

لندن، بریتانیا، 16 نوامبر 2022، Chainwire

آنجلو، یک پلتفرم سرمایه گذاری که هنرهای زیبای فیزیکی را به NFT متصل می کند، راه اندازی خود را اعلام کرده است. هدف پلتفرم web3 افزودن یک جزء لمسی تر به مفهوم انتزاعی مالکیت NFT است.

هنگامی که پلتفرم نرم افزاری با رقابت تجاری هنری در ماه دسامبر راه اندازی شد، عموم مردم می توانند آنجلو را برای اولین بار تجربه کنند. این اولین دسترسی عملی به بازار را قبل از انتشار کامل رسمی عمومی در اوایل سال 2023 فراهم می کند.

آنجلو اعضای خود را قادر می‌سازد تا از طریق NFT در هنرهای زیبای فیزیکی سرمایه‌گذاری کنند. هدف این پلتفرم جمعیتی جوان‌تر و بومی دیجیتال از سرمایه‌گذارانی است که قبلاً به هنر فیزیکی دسترسی نداشته‌اند. آنجلو شکاف بین دنیای هنرهای زیبا و صنعت بلاک چین را با حمایت از مالکیت تکه تکه هنر فیزیکی پر خواهد کرد.

آنجلو دو مفهوم اصلی را در بر می گیرد: تقسیم بندی NFT (بخش سرمایه گذاری به سرعت در حال رشد که حول NFT ها به بخش های کوچکتر تقسیم می شود) و مفهوم جریان اصلی مالکیت هنرهای زیبای فیزیکی که از لحاظ تاریخی خارج از دسترس سرمایه گذاران عادی بوده است.

هدف آنجلو تبدیل شدن به خانه مجموعه هنری برای نسل بعدی سرمایه گذاران آینده نگر است. چنین افرادی از ایده سرمایه گذاری بر روی یک فرصت سرمایه گذاری جدید هیجان زده می شوند، اما ممکن است در مورد ریسک ها، کاربردها و ارزش NFT ها محفوظ باشند.

یکی از سخنگویان آنجلو گفت: «همه برای پیوستن به آنجلو خوش آمدید، از سرمایه‌گذاران با تجربه که به دنبال تنوع بخشیدن به سبد خود هستند تا ماجراجویان و پیشگامانی که تازه وارد این بازی شده‌اند اما برای یادگیری و رشد هیجان‌زده هستند.»

آنجلو پلتفرم خود را با یک مسابقه تجارت هنری منحصربفرد راه اندازی می کند که از 5 دسامبر شروع می شود. ثبت نام ها در 17 نوامبر آغاز می شود.

درباره آنجلو

آنجلو در حال دموکراتیک کردن آینده هنرهای زیبا با ایجاد یک اکوسیستم سرپرستی شده است که در آن خالقان، مجموعه داران و دوستداران هنر می توانند با استفاده از قدرت وب 3 هنرهای کسری شده را بفروشند، سرمایه گذاری کنند و تجارت کنند.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید: https://angelos.art/

مخاطب

موسس
جردن پارکز
اکوسیستم های آنجلو
socials@angelos.art

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا