ارزهای دیجیتال

پس از پاکسازی این مقاومت، قیمت اتریوم به کجا خواهد رسید

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت اتریوم بالاخره توانست از مرز مقاومت 1233 دلاری عبور کند. در 24 ساعت گذشته، سکه سود قابل توجهی را ثبت کرده است. با حرکت قیمت به بالای سطح مقاومت 1233 دلاری، قیمت اتریوم یک تز صعودی مثبت کوتاه مدت را در نمودار یک روزه خود به تصویر کشیده است.

چشم انداز فنی نیز با همین موضوع موافق بود و افزایش تقاضا برای کینگ آلتکوین را به تصویر کشید. خریداران باید مدت بیشتری از دو جلسه معاملاتی بعدی را ادامه دهند تا ETH به بالای قیمت 1300 دلار برسد.

قیمت اتریوم باید بالای 1200 و 1230 دلار باقی بماند، در غیر این صورت خرس‌ها برمی‌گردند. این بدان معناست که اتریوم می تواند به کف روانی 1000 دلار سقوط کند. آلتکوین در طول هفته گذشته افزایش قابل توجهی داشته است و بیش از 11 درصد افزایش یافته است. نمودار ETH انباشت را نشان می دهد که برای حرکت صعودی کوتاه مدت خوب است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نمودار یک روزه

اتریوم در نمودار یک روزه 1260 دلار قیمت داشت منبع: ETHUSD در TradingView

ETH در زمان انتشار با قیمت 1260 دلار مبادله می کرد. ناحیه مقاومت بعدی آلتکوین 1280 دلار بود. با این حال، هنوز خیلی زود است که مشخص شود آیا آلتکوین بیش از 1230 دلار تثبیت شده است یا خیر. برای تقویت بیشتر گاوها باید در جلسات معاملاتی بعدی بالای منطقه 1260 دلار معامله شود.

در این صورت، سقف قیمتی دیگر که برای حرکت صعودی اتریوم ضروری است، 1350 دلار بود. از سوی دیگر، سقوط از منطقه قیمت فعلی، قیمت را به 1200 دلار و سپس مستقیماً به 1000 دلار خواهد رساند. میزان معامله اتریوم در جلسه گذشته افزایش یافت که نشان دهنده صعودی بود.

تحلیل فنی

قیمت اتریوم
اتریوم قدرت خرید مثبتی را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: ETHUSD در TradingView

ETH در ابتدای این ماه به منطقه فروش سرازیر شده بود. با این حال، آلتکوین در نهایت به منطقه خرید مثبت نزدیک شده است. شاخص قدرت نسبی پس از باقی ماندن در منطقه فروش بیشتر ماه به منطقه خنثی رسید.

این نشان داد که تقاضا برای آلتکوین به بازار بازگشته است. فشار مداوم خریداران، اندیکاتور را از مرز 50 عبور می دهد و خریداران بیشتری را نسبت به فروشندگان نشان می دهد. در رابطه با آن، قیمت اتریوم بالاتر از خط میانگین متحرک 20-Simple حرکت کرد که به این معنی بود که خریداران حرکت قیمت را در بازار هدایت می کردند.

قیمت اتریوم
اتریوم سیگنال خرید را در نمودار یک روزه نمایش داد منبع: ETHUSD در TradingView

در مطابقت با سایر اندیکاتورها، آلتکوین سیگنال خرید را در نمودار یک روزه به تصویر می کشد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نشان دهنده حرکت قیمت و معکوس شدن روند است.

MACD نوارهای سیگنال سبز رنگ را در بالای نیم خط تشکیل داد که نشان می دهد اگر خریداران بر اساس آنها عمل کنند، ETH بازده خواهد داشت. باندهای بولینگر نوسان و نوسان قیمت را نشان می دهند. باندها باریک بودند که نشان دهنده ثبات قیمت برای اتریوم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا