ارزهای دیجیتال

پس از سقوط بازار، توکن OKB همچنان بالای 14 درصد باقی می ماند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

به لطف حماسه FTX/Alameda، بازار کریپتو دچار سردرگمی شده و همه را به خود کشانده است. اما در حالی که کل بازار در حال خونریزی است، OKB، نشانه اصلی صرافی OKX، سودهای هفتگی قابل توجهی را حفظ کرده است. به طور خاص، این توکن با قیمت 18.61 دلار معامله می شود که در هفت روز گذشته 14.57 درصد افزایش داشته است.

با این حال، قیمت روزانه آن زیبا نبوده است. تا زمان نگارش، OKB بیش از 12% از دست داده است و هیچ امیدی به بهبودی به این زودی وجود ندارد. تنها ارز دیجیتال دیگری که سود هفتگی خود را حفظ کرد، MATIC Polygon بود. این توکن نسبت به هفته گذشته بیش از 9 درصد حفظ شد اما از آن زمان تمام این سود را از دست داده است. با زیان 7 روزه 6 درصدی به بقیه بازار در منطقه قرمز پیوسته است.

آیا OKB می تواند به حفظ خود ادامه دهد یا به بقیه بازار خواهد پیوست؟

در حالی که OKB دستاوردهای قابل توجهی را حفظ کرده است، بعید به نظر می رسد که آن را برای مدت طولانی حفظ کند. این توکن در اوایل هفته پس از افتتاح یک فروشگاه در باهاما از 24 درصد افزایش قیمت برخوردار شد. در آن زمان، توکن خود را به عنوان سومین سودآور هفته تثبیت کرد.

با این حال، اخبار بحران نقدینگی FTX نشان داد که رقیب قوی‌تری برای روند صعودی توکن است. این توکن با وجود اینکه حجم معاملات و ارزش بازار آن در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است، همچنان قوی باقی مانده است. با این حال، اگر OKB همچنان بالای 18 دلار باقی بماند، می‌تواند موقعیت فعلی خود را حفظ کند. اما اگر توکن از این سطح پایین بیاید، می تواند خود را به بقیه بازار بیابد. اگر این اتفاق بیفتد، بازیابی آن آسان نخواهد بود.

طبق نمودارها، به نظر می رسد OKB همچنان می تواند بالای 18 دلار باقی بماند. با نگاهی به حرکت قیمت آن در برابر BTC و ETH، ما می توانیم ببینیم که OKB از هر دو دارایی سود زیادی برده است. به علاوه، شاخص‌های فنی در TradingView نشان می‌دهد که این توکن هنوز حرکت قوی دارد.

قیمت OKB در حال حاضر بالای 18 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت OKBUSD از TradingView.com

جامعه CMC در حال از دست دادن ایمان به پتانسیل OKB است

جامعه CoinMarketCap در مورد چشم انداز OKB چندان خوشبین نیست. بر اساس ابزار پیش‌بینی قیمت این پلتفرم، معامله‌گران CMC کاهش بیشتر قیمت OKB را تا پایان دسامبر پیش‌بینی می‌کنند. به طور خاص، آنها می بینند که OKB قبل از پایان سال به طور متوسط ​​به 16 دلار کاهش می یابد. این کاهش 11 درصدی نسبت به قیمت فعلی آن است. آخرین باری که OKB با قیمت 16 دلار معامله شد، اوایل این ماه بود. بنابراین، بازگشت به آن محدوده ممکن است برای توکن جدید نباشد.

در واقع، این توکن از سپتامبر امسال همواره پشتیبانی زیر این محدوده را پیدا کرده است. به طور خاص، پس از جهش در 8 سپتامبر، سطح حمایت 14.50 دلاری را به دست آورد. از آن زمان، تجارت ثابتی بین آن سطح و 17 دلار حفظ کرده است. با نگاهی به تنظیمات نمودار، OKB ممکن است سعی کند از 17 دلار به عنوان یک سطح مقاومت جدید استفاده کند. اگر بازار از آخرین رکود مرتبط با FTX خارج شود، ممکن است فرصتی برای آزمایش 20 دلار دوباره پیدا کند. با این حال، هیچ کس نمی داند که بازار چه زمانی خواهد چرخید.

Featured image from Pixaby and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا