ارزهای دیجیتال

پس از انفجار FTX، زمان پایان دادن به رابطه ناکارآمد بیت کوین با کریپتو فرا رسیده است.

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط تیم نیمایر، یک بیت کوینر از حدود سال 2018 و یکی از مجریان جلسه Lincolnland Bitcoin Meetup در اسپرینگفیلد، ایلینوی است.

در میان کشتار درام FTX، لحظه ای از وضوح فضای توییتر را روشن کرد. سخنان مایکل سایلر سیگنالی بود در سر و صدای ناشی از غرق شدن قطار ناکارآمد که به طور نامعلومی به نام “کریپتو” شناخته می شود. قبل از اینکه بتوانیم واقعاً از بینش او قدردانی کنیم، ابتدا باید در مورد اینکه چه چیزی این رابطه را ناکارآمد می کند یا در زمینه زوج درمانی، یک رابطه سمی می کند، تأمل کنیم.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا