ارزهای دیجیتال

پروژه Girls Token با موفقیت بیش از 1.2 میلیون دلار در پیش فروش جمع آوری کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Hrodna، بلاروس، 14 اکتبر 2022، Chainwire

پیش فروش پرسرعت توکن NFT GameFi بیش از 1.2 میلیون دلار جمع آوری کرد و همچنان سرمایه گذاران را خوشحال می کند.

توکن دختران یک توکن غیرمتمرکز NFT GameFi است که بر روی پلتفرم اتریوم ایجاد شده است که در حال حاضر برای هر سرمایه‌گذاری برای پیش فروش در دسترس است. سرمایه گذاران در مراحل اولیه تا 200 درصد شرایط جذاب تری نسبت به مخترعان مراحل بعدی دارند. توکن دختران محصول اصلی است گرلز متاورسکه از NFT Metaverse، P2E Alliance و Staking Contracts تشکیل شده است.

چشم انداز و ماموریت پروژه Girls

را گرلز متاورس تیم به طور فعال در حال توسعه یک سرور P2E در Minecraft است، و ماموریت‌هایی را تکمیل می‌کند که بر اساس آن سرمایه‌گذاران می‌توانند بر اساس بازی برای کسب درآمد، پول واقعی کسب کنند. این تیم معتقد است که این نوآوری به طور قابل توجهی جامعه کریپتو را افزایش می دهد و تعداد زیادی سرمایه گذار جدید را جذب می کند، زیرا Minecraft یکی از پرفروش ترین بازی های جهان است!

در قلب گرلز متاورس پروژه NFT Metaverse است. کاربران NFT ها را «فقط تصاویر» می نامیدند، اما گرلز متاورس خلاف آن را ثابت کرد. توسعه دهندگان یک محصول جداگانه به سرمایه گذاران ارائه می دهند، که در آن NFT می تواند نه تنها آثار نویسنده باشد، بلکه موارد زمین / بازی نیز می تواند در بازی های P2E، در NFT Staking استفاده شود، که به موجب آن سرمایه گذاران با قرار دادن NFT روی سهامداری، دریافت خواهند کرد. توکن های دخترانه، و در آینده می توانند NFT و همچنین NFT Box و NFT Burning را پس بگیرند که به موجب آن سرمایه گذاران با سوزاندن NFT در پلتفرم اتریوم پاداش های انحصاری دریافت می کنند.

سرمایه گذاران می توانند NFT ها را ضرب کنند، آنها را نگه دارند و در بازار NFT بخرند یا بفروشند. این تیم فعالانه روی گسترش جامعه و اصلاح Tokenomics برای NFT ها کار می کند، به این معنی که NFT ها پتانسیل رشد دارند.

زمان سرمایه گذاری؟

را گرلز متاورس جامعه قوی و برون‌گرا است و تیم با افزودن پیشرفت‌های سفارشی جدید، به بهبود دنیای ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد. را گرلز متاورس تیم KYC را با Solidproof ارسال کرد و پیوندهایی را به حساب های LinkedIn خود ارسال کرد که قانونی بودن پروژه را تضمین می کند. را گرلز متاورس جامعه بیش از 15 محصول را اجرا می کند.

برای خرید توکن از لینک های زیر استفاده کنید:

پیش فروش اینجا: https://girles.org/presale

درباره GirlsS: https://girles.org/aboutgirles

گروه تلگرام: https://t.me/girlesmetaverse

درباره دختران

Girls Metaverse یک جامعه رمزنگاری مدرن است که از سال 2022 یک رمز ارز دیجیتال را توسعه داده است. هدف Girles Metaverse ساده کردن دنیای ارزهای دیجیتال و توسعه ایده های فردی است!

پروژه Girls منبع این مطلب می باشد. این بیانیه مطبوعاتی فقط برای مقاصد اطلاعاتی است و به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست. توصیه می کنیم قبل از سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتال، تحقیق کاملی انجام دهید.

مخاطب

دانیل تولکین
[email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا