ارزهای دیجیتال

پروتکل رن شکسته شد، آیا این یک جهش امدادی است؟

  • قیمت REN می‌تواند آماده خروج از روند نزولی باشد، زیرا قیمت برای بهبودی کوتاه‌مدت افزایش می‌یابد و احساسات صعودی بیشتری ایجاد می‌کند.
  • REN در هر دو بازه زمانی پایین و بالا قوی به نظر می رسد.
  • قیمت REN در بازه زمانی روزانه پس از تشکیل یک مثلث نزولی شکسته می شود.

پروتکل رن (REN) اخیراً پس از برخی شکست‌ها بهبود خوبی نشان داده است زیرا قیمت در برابر تتر (USDT) روند نزولی داشته است. هفته‌های گذشته در فضای کریپتو کند بوده‌اند و اکثر آلت‌کوین‌ها و ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت‌کوین (BTC) در یک محدوده حرکت می‌کنند. ماه امیدوار کننده به نظر می رسد، آلت کوین هایی مانند پروتکل رن (REN) با امید به افزایش با تغییر روند فعلی، از پایین ترین سطح خود جهش کردند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل رن (REN) در نمودار هفتگی

ماه جدید برای اکثر پروژه های رمزنگاری آرامش بخش بوده است، به طوری که آلتکوین هایی مانند REN قدرت صعودی را نشان می دهند و BTC از پایین ترین سطح 18800 دلار به 20100 دلار در رالی بازار پیشروی می کند. با توجه به اینکه بازار برای دارایی‌های کریپتو امیدوارتر به نظر می‌رسد، ممکن است شاهد بهبود بیشتر ارزهای دیجیتال باشیم، زیرا ماه قبل از افزایش آلت‌کوین‌های بزرگ جلوگیری کرد.

در هفته‌های اخیر، قیمت REN همان قدرتی را که در سایر آلت‌کوین‌ها مانند Cosmos مشاهده می‌شود نشان نداده است، زیرا به پایین‌ترین حد هفتگی خود یعنی 0.1 دلار ادامه داده است.

پس از صعود از پایین 0.1 دلار به 0.11 دلار، قیمت REN رد ​​شد زیرا نمی توانست از 0.11 دلار عبور کند و به عنوان مقاومت در برابر قیمت REN و منطقه عرضه عمل می کند.

از آن زمان، قیمت برای یافتن حمایت تلاش کرد و به پایین ترین سطح هفتگی 0.1 دلار سقوط کرد و منطقه حمایت خوبی را با آنچه به نظر می رسد منطقه تقاضا برای سفارش های خرید بیشتر است، تشکیل داد.

قیمت REN در محدوده 0.11 دلار باقی ماند تا اینکه پس از بسته شدن هفتگی صعودی شروع شد و قیمت برای هفته صعودی تر به نظر می رسید.

مقاومت هفتگی برای قیمت REN – 0.1 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت REN – 0.15 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت REN در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه REN | منبع: RENUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت REN صعودی باقی می‌ماند و مقاومت را در 0.11 دلار تغییر می‌دهد و با حجم خوب بالای این منطقه باقی می‌ماند، زیرا قیمت هدف 0.14 دلار است و پس از خروج از گوه نزولی، احساسات صعودی بیشتری ایجاد می‌کند.

REN در حال حاضر با قیمت 0.12 دلار معامله می شود، با حفظ قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی 8 و 20 روزه (EMA) پس از شکستن مقاومت در این منطقه. قیمت 0.116 دلار مربوط به EMA های 8 و 20 روزه REN است.

مقاومت روزانه برای قیمت REN – 0.14 دلار

پشتیبانی روزانه برای قیمت REN – 0.11 دلار.

Featured Image From Coingape, Charts From Tradingview  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا