ارزهای دیجیتال

پروتکل بازدهی DeFi (DYP) راه اندازی پلتفرم Metaverse را با لیست هایی در Coinbase، Huobi و MEXC پیش بینی می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بخارست، رومانی، 17 آگوست 2022، Chainwire

پروتکل بازدهی DeFi (DYP) لیست های خود را در چندین صرافی پیشرو در صنعت، از جمله Coinbase، Huobi Global و MEXC اعلام کرد. این تنها یکی از بسیاری از پیشرفت‌ها در تکامل سریع پروژه است، از جمله پلتفرم آتی Metaverse آن، که در آن کاربران می‌توانند با NFT‌های Cats and Watches Society (CAWS) تعامل داشته باشند. علاوه بر این، DYP در جشنواره Deep Forest در مرکز صحنه قرار گرفت. در طول این جشنواره معتبر موسیقی، DYPians فرصت عالی برای ملاقات با تیم را داشت.

پروتکل بازدهی DeFi (DYP) فهرست صرافی های معتبر رمزنگاری را که توکن DYP خود را فهرست می کنند، افزایش می دهد. در 21 ژوئن، کوین بیس افشا شد فهرست DYP در حالی که معاملات روز بعد شروع شد. بعداً، در 19 ژوئیه، MEXC اعلام کرد فهرست آن از DYP. در نهایت، در 27 ژوئیه، این Huobi بود که اضافه DYP به پلتفرم خود.

حامیان DYP، با نام مستعار DYPians، می‌توانند توکن‌های DYP را در این صرافی‌های بزرگ و همچنین در پلتفرم‌های کوچک‌تر، از جمله KuCoin، Gate، Poloniex، Bitrue، ZT، Hoo، CoinDCX، و Onus Finance خریداری کنند.

معمولاً وقتی یک دارایی در بورس های جدید فهرست می شود، قیمت آن از نوسانات قابل توجهی برخوردار می شود. با این حال، DYP با لیست های اخیر خود هیچ تغییر قابل توجهی را تجربه نکرد. با این حال، ارزش آن در 7 ژوئن از 0.06 دلار به بیش از 0.20 دلار افزایش یافت. علاوه بر این، تقریباً دو ماه است که به معاملات بالاتر از این سطح ادامه داده است.

نزدیک به یک هفته پس از افزایش قیمت، DYP یک را منتشر کرد پست وبلاگ توضیح پروژه Metaverse و بازی واقعیت مجازی (VR) بازی برای کسب درآمد (P2E). در آن، بازیکنان می‌توانند با CAWS NFT‌های خود سرمایه‌گذاری کنند، سطوح خود را افزایش دهند یا از نشانه‌های DYP/iDYP خود برای اهداف مرتبط با بازی استفاده کنند.

CAWS یک مجموعه NFT از ساعت‌های گربه‌پوش است که امکان قرار دادن NFT شما را نیز دارد. هر دارایی دارای بیش از 200 ویژگی منحصر به فرد از جمله اولویت ها و شخصیت های ساعت است. در حال حاضر، دارندگان CAWS می‌توانند از NFT خود برای بازی دو بعدی بازی برای کسب درآمد با پاداش‌های جذاب برای قهرمانان آن استفاده کنند. بازیکنان باید حداقل یک CAWS NFT داشته باشند تا در جدیدترین DYP شرکت کنند ماجراجویی GameFi سکو. در آینده نزدیک، ابزار این مجموعه NFT به پلتفرم Metaverse گسترش خواهد یافت و CAWS همراه بازیکنانی خواهد بود که حداقل یک گربه در ماجراجویی VR خود دارند.

علاوه بر این، DYP با گسترش اقدامات خود در دنیای واقعی، آگاهی از برند خود را افزایش می دهد. به عنوان مثال، این پروژه دو مورد را حمایت کرد تیم های مسابقه ای برای دو رویداد مختلف: Racebox و Mojo Yachting Club به طور دقیق تر.

دانیل گرت، مدیر بازاریابی و ارتباطات در DeFi Yield Protocol، اظهار داشت در یک AMA در روز دوشنبه که پروژه DYP به دلیل طیف گسترده ای از محصولات از جمله مجموعه NFT و بازی Metaverse منحصر به فرد است.

همچنین، او در مورد برنامه‌های این پروژه برای ورود کاربران بیشتر و رسیدن به پذیرش جریان اصلی با استفاده از محصولات مرتبط با Metaverse و راه‌اندازی برنامه‌های IOS و Android توضیح داد.

او گفت: “به طور کلی، همانطور که بیشتر در مورد پروتکل بازدهی DeFi می شنوید، همانطور که با کاری که ما انجام می دهیم بیشتر آشنا می شوید، فکر می کنم کاربران می آیند.” ما در حال حاضر متمرکز هستیم و این یک فرصت عالی برای ورود به چیزی در طبقه همکف است.

یکی دیگر از پیشرفت های مهم، حمایت مالی DYP از آن بود جشنواره جنگل عمیق. این رویداد معتبر، آگاهی از برند پروژه را افزایش داد و تیم را قادر ساخت تا با برخی دیگر از DYPians آشنا شود. همچنین، با فلسفه پروژه همخوانی داشت: «با هم می‌توانیم لحظات فراموش‌نشدنی خلق کنیم. این همه ی آن چیزی است که زندگی بخاطر آن است.”

درباره DYP

پروتکل بازدهی DeFi (DYP) به دنبال ایجاد یک اکوسیستم غیرمتمرکز است که شامل تعداد زیادی از دیفای محصولات و خدمات، از جمله کشاورزی بازده، سهامداری، NFTها و بازی Metaverse. این پروژه بر اساس قراردادهای هوشمند منحصر به فرد با استفاده از قابلیت ضد دستکاری اختصاصی DYP اجرا می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل DYP و پیشرفت آن، به آدرس زیر مراجعه کنید:

وب سایت DYP| توییتر | تلگرام | اختلاف نظر| متوسط

مخاطب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا