ارزهای دیجیتال

پروتکل اقیانوس می تواند برای یک مگا ران آماده شود. در اینجا چرا

  • قیمت OCEAN به بازار نشان می‌دهد که چشم‌اندازی از امید صعودی را به بازار نشان می‌دهد، زیرا قیمت از حرکت بلندمدت خود با حجم قوی خارج شد.
  • OCEAN بالاتر از مقاومت کلیدی معامله می شود، زیرا قیمت از محدوده نگهداری بالاتر از میانگین متحرک نمایی 8 و 20 روزه خارج می شود.
  • قیمت OCEAN چشم به راه صعود به 0.1 دلار است زیرا مقاومت اصلی با سفارش خرید بیشتر به حمایت تبدیل شد.

قیمت پروتکل اقیانوس (OCEAN) همچنان با روندهای قیمتی با شکست های کلیدی از محدوده روند نزولی در برابر تتر (USDT) قدرت خود را نشان می دهد. با جهش ارزش بازار کریپتو از پایین ترین سطح هفتگی خود و همچنان امیدوار کننده به نظر می رسید، قیمت Ocean Protocol (OCEAN) نادیده گرفته نشد زیرا قیمت از محدوده روزانه طولانی خود خارج شد و قیمت به سمت ارتفاع بالاتر رفت. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل اقیانوس (OCEAN) در نمودار هفتگی

همانطور که اکثر آلتکوین های کریپتو انتظار داشتند، بازار کریپتو تسکین یافت. با این حال، علیرغم افزایش اخیر قیمت در اکثر دارایی های رمزنگاری، برخی آلتکوین ها محدود به محدوده باقی مانده اند.

از آنجایی که قیمت OCEAN در ماه‌های گذشته نمی‌توانست با حجم واقعی افزایش یابد، در جعبه‌ای مانند محدوده ذخیره شد. قیمت OCEAN به حرکت خود بین 0.16 تا 0.15 دلار ادامه داد و قبل از شکستن و افزایش روند صعودی خود ادامه داد.

پس از یک حرکت طولانی مدت، و با به نظر رسیدن ماه برای اکثر آلتکوین ها، و بسیاری از آن به عنوان ماه Uptober یاد می کنند، قیمت OCEAN را می توان برای یک شکست تعیین کرد زیرا قیمت به منطقه 0.2 دلار افزایش می یابد.

مورد استفاده OCEAN بسیاری از معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و سازمان‌های بزرگ را به خود جذب کرده است، که می‌تواند کاتالیزور بزرگی برای تأثیرگذاری بر قیمت OCEAN در مدت کوتاهی باشد، زیرا بسیاری از آنها قیمت را به بالای 5 دلار افزایش می‌دهند.

مقاومت هفتگی برای قیمت OCEAN – 0.2 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت OCEAN – 0.15 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت OCEAN در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه OCEAN | منبع: OCEANUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت OCEAN همچنان به قدرت خود ادامه می دهد، زیرا با وجود اینکه بازار در حرکت قیمت متوقف شده است، برخی سودها را به دست می آورد. پس از رسیدن به پایین ترین سطح روزانه 0.15 دلار، قیمت OCEAN به بالاترین سطح 0.19 دلار صعود کرد و سپس در یک مثلث نزولی رد شد زیرا در تلاش برای شکستن بود.

قیمت OCEAN در تلاش است تا از این مثلث نزولی خارج شود. در صورت موفقیت، OCEAN می تواند به شدت افزایش یابد زیرا گاوها آماده ارسال قیمت به 0.2-0.3 دلار هستند و کنترل قیمت قابل توجهی را به دست می آورند.

OCEAN با قیمت 0.16 دلار معامله می شود و قیمت به دنبال شکستن این محدوده به صعود است. یک شکست برای قیمت OCEAN تسکین بیشتری به همراه خواهد داشت، زیرا در چند هفته گذشته بیشتر نزولی داشته تا صعودی.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای OCEAN افزایش سفارشات خرید را نشان می دهد زیرا ارزش روزانه بالای منطقه 50 علامت است.

مقاومت روزانه برای قیمت OCEAN – 0.2-0.3 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت OCEAN – 0.15 دلار.

Featured Image From Zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا