ارزهای دیجیتال

پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال – اولین ارز دیجیتالی که توسط یک ملت پشتیبانی می شود

پذیرش ارزهای دیجیتال در سرتاسر جهان کندتر از آنچه اکثر مردم می‌خواهند پیش می‌رود، اما شکی نیست که تاکنون کارهای زیادی انجام شده است. این کار با پذیرش بیت کوین در السالوادور به عنوان یک پول قانونی شروع شد و از آنجا به بعد افزایش یافت. یکی از کارهایی که هنوز انجام نشده است، یک ارز دیجیتال است که توسط یک ملت پشتیبانی می شود. در حالی که سایر کشورها مسیر ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را طی کرده اند، جمهوری آفریقای مرکزی یک سیستم پولی نوآورانه را به جهان معرفی کرده است.

سانگو وارد تصویر می شود

Sango یک راه حل لایه 2 است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. وقتی می گویند Sango با بیت کوین پشتیبانی می شود، به این معنی نیست که فقط توسط کوین های BTC پشتیبانی می شود، بلکه کل سیستم بر روی بزرگترین شبکه غیرمتمرکز جهان ساخته شده است. زنجیره جانبی Sango نیز توسط جمهوری آفریقای مرکزی پشتیبانی می‌شود و آن را به اولین و تنها اکوسیستم ارزهای دیجیتالی تبدیل می‌کند که توسط یک کشور پشتیبانی می‌شود.

CAR، مانند سایر کشورها، در تلاش خود برای پذیرش دارایی های دیجیتال با حرکت شهروندان جهان در این جهت، پیش رفته است. Sango یک سیستم پولی دیجیتال جدید را که توسط کشور توسعه می‌یابد، با در نظر گرفتن تمام بخش‌های خوب شبکه بیت‌کوین و بهبود در مناطقی که شبکه کوتاه‌مدت دارد، نیرو می‌دهد. این نوع زیرساخت تنها با استفاده از فناوری بلاک چین امکان پذیر است.

Sango با بودن یک زنجیره جانبی می‌تواند با توزیع بار در لایه دوم، ازدحام شبکه را که شبکه بیت‌کوین را مختل می‌کند دور بزند. این به Sango کمک می کند تا مقیاس پذیری را بهبود بخشد، حریم خصوصی بیشتری ارائه دهد و قابلیت برنامه ریزی را با استفاده از قراردادهای هوشمند افزایش دهد. این به کاربران امکان می دهد تا پرداخت های سریع تر و همچنین حواله های بین المللی را انجام دهند.

سکه SANGO واحد پول فردا است

Faustin-Archange Touadéra، رئیس جمهوری آفریقای مرکزی، گفته است که SANGO Coin “ارز نسل بعدی” خواهد بود. با توجه به قابلیت ها و کاربردهای سکه SANGO، تعجبی ندارد که رئیس جمهور چنین اظهارات جسورانه ای را بیان کرده است.

سکه SANGO فقط به عنوان وسیله پرداخت استفاده می شود. بله، می توان از آن برای انجام تراکنش های سریع و کارآمد استفاده کرد، اما ابزارهای کاربردی SANGO Coin بسیار فراتر از انتظارات هر کسی است. با پشتوانه بیت کوین، در حال حاضر پایه قوی ای دارد که وارد بازار ارزهای دیجیتال می شود.

سرمایه گذاری در SANGO Coin همچنین درها را به روی منابع طبیعی جمهوری آفریقای مرکزی باز می کند که در حال حاضر بیش از 3 تریلیون دلار ارزش دارند. افراد همچنین می توانند از طریق سرمایه گذاری با خرید سکه SANGO و همچنین درخواست اقامت الکترونیکی برای افراد و شرکت هایی که مایل به حضور به عنوان نهادهای دیجیتال در کشور هستند، درخواست شهروندی کنند.

تغییر بازی

در طول تاریخ، مواقعی بوده است که چیز جدیدی سیستم موجود را سرنگون کرده است. این می‌تواند به شکل روش‌های جدید سرمایه‌گذاری یا ارز جدیدی باشد که از ارز موجود پیشی بگیرد. Sango در واقع هر دو را فراهم می کند.

بیت کوین در حال حاضر یک فروشگاه ارزش شناخته شده و پذیرفته شده است، بنابراین سکه SANGO نیز از این تاسیس سود می برد. از آنجایی که Sango به بیت کوین متصل خواهد شد، کاربران همچنین می توانند با بیت کوین پیچیده (s-BTC) در اکوسیستم Sango تراکنش کنند.

زیرساختی که اکوسیستم سانگو را تشکیل می‌دهد برای پاسخگویی به نیازهای ساختارهای دولتی طراحی شده است، به گونه‌ای که بیت کوین برای انجام آن ساخته نشده است. به همین دلیل است که ساختن روی بلاک چین بیت کوین اما ایجاد یک ارز دیجیتال جدید بهترین مسیر برای CAR بود.

کاربرد سکه SANGO قبلاً توسط مبشرهای برجسته بیت کوین مانند مدیر عامل MicroStrategy، مایکل سیلر و مدیر عامل بایننس، چنگینگ ژائو، مورد تحسین قرار گرفته است. سایر کشورهای آفریقایی نیز اکنون به دنبال سیستم CAR به امید اجرای سیستم مشابه هستند.

سکه های SANGO در حال حاضر برای فروش در وب سایت با تخفیف 0.10 دلار برای هر سکه موجود است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا