ارزهای دیجیتال

پایان رالی لایت کوین؟ LTC در 24 ساعت گذشته 7 درصد سقوط کرد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

لایت کوین در 24 ساعت گذشته بیش از 7 درصد سقوط را مشاهده کرده است که نشان می دهد حرکت صعودی سکه ممکن است به پایان رسیده باشد.

لایت کوین امروز به شدت کاهش می یابد اما در ماه گذشته 20 درصد افزایش یافته است

در حالی که بقیه بازار کریپتو با مشکل مواجه بود، LTC از شتاب صعودی شدیدی در دور سوم ماه نوامبر برخوردار بود، که باعث شد برخی تصور کنند «رالی قبل از نصف شدن» برای کریپتو آغاز شده است. اما نیمه اول دسامبر ناامیدکننده بود زیرا سکه عمدتاً تثبیت شد و اکنون در دو روز گذشته، به نظر می‌رسد این روند کاملاً معکوس شده است زیرا لایت کوین به سرعت در حال کاهش است.

در زمان نگارش این مقاله، LTC در حدود 69 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 7 درصد کاهش داشته است. نمودار زیر نشان می دهد که قیمت دارایی در ماه های اخیر چگونه تغییر کرده است.

The rise in the coin's value during the last three months | Source: LTCUSD on TradingView

همانطور که نمودار نشان می دهد، لایت کوین در ابتدا در اوایل نوامبر در راه بود و از 70 دلار گذشت. اما پس از آن سقوط FTX به بازار آمد و قیمت سکه به کمتر از 50 دلار سقوط کرد. با این حال، بر خلاف سایر ارزهای دیجیتال بزرگ مانند بیت کوین و اتریوم، LTC به سرعت پاهای خود را پیدا کرد و روند بهبودی مداوم را آغاز کرد.

در نیمه سوم نوامبر، سکه به سرعت منفجر شد و اوج پیش از سقوط FTX را در هم شکست و ماه را با افزایش دو رقمی به پایان رساند در حالی که بقیه بخش در قرمز بود.

LTC در این ماه پس از رسیدن به اوج بالای 80 دلار در حال تثبیت بود، اما دارندگان خوشبین بودند زیرا قرار است سال آینده سکه نصف شود، رویدادی که در آن تولید بلوک به نصف کاهش خواهد یافت. از نظر تاریخی، نصف شدن معمولاً به دلیل پویایی عرضه و تقاضا، تأثیر صعودی بر قیمت ارزهای دیجیتال داشته است، زیرا تولید عرضه به دنبال آن 50 درصد کاهش می یابد.

در چند روز گذشته، LTC به شدت سقوط کرده است و به زیر اوج قبل از FTX عقب نشینی کرده است. این می تواند به این معنی باشد که سکه ممکن است بخار صعودی اخیر خود را از دست داده باشد و این ممکن است آن مقداری که برخی فکر می کردند نصف شود، نبوده است. اگرچه، حتی پس از این کاهش، سرمایه‌گذاران LTC همچنان 20 درصد در ماه گذشته سود دارند.

LTC در فهرست ارزش بازار بیشتر پایین می آید

در طول ادغام اخیر، LTC جایگاه خود را به عنوان دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار به Dai (DAI) از دست داد و اکنون با این کاهش اخیر، با تصاحب Tron (TRX) این سکه حتی به 14 کاهش یافته است.

ارزش بازار لایت کوین

LTC market cap continues to drop | Source: CoinMarketCap

با این حال، در مقایسه با پایان ماه اکتبر که لایت کوین در لیست بیستم بود، موقعیت فعلی سکه یک پیشرفت بزرگ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا