ارزهای دیجیتال

وقتی در LYNQYO، Decentraland و Battle Infinity سرمایه گذاری می کنید، از سرگرمی های خود درآمد کسب کنید – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

وقتی در LYNQYO، Decentraland و Battle Infinity سرمایه گذاری می کنید، از سرگرمی های خود درآمد کسب کنید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

سرگرمی‌ها فعالیت‌هایی هستند که ما برای سرگرمی انجام می‌دهیم، ساعت‌ها را در مقابل صفحه نمایش می‌گذرانیم و بازی‌های ویدیویی انجام می‌دهیم یا محتوا برای ارسال در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی ایجاد می‌کنیم. تعامل با دوستان و به اشتراک گذاشتن اطلاعات به بخشی از زندگی ما به عنوان راهی برای رها شدن تبدیل شده است.

با ایجاد پروژه‌های بلاک چین-کریپتو که با ایجاد محتوا، بازی برای کسب درآمد و عناصر تعامل مجازی ترکیب شده‌اند، اکنون افراد می‌توانند از سرگرمی‌های خود کسب درآمد کنند. LYNQYO (LNQ) به کاربران این امکان را می‌دهد تا جنبه خلاقانه خود را اغراق کنند و از آن بهترین استفاده را ببرند. با مشارکت در پلتفرم – ایجاد و تعامل با محتوا – کاربران از ابزارهای درآمدزای زیادی برخوردار می شوند.

1662642575 962 وقتی در LYNQYO، Decentraland و Battle Infinity سرمایه گذاری می
وقتی در LYNQYO، Decentraland و Battle Infinity سرمایه گذاری می کنید، از سرگرمی های خود درآمد کسب کنید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

LYNQYO (LNQ) – قدرت دادن به محتوا

LYNQYO (LNQ) پروتکلی است که توسط گروهی از سازندگان با چشم انداز قدرت دادن به داستان نویسان تأسیس شده است. اگرچه LYNQYO (LNQ) یک پلت فرم بلاک چین است، اما فراتر از موارد کلیشه ای استفاده از رمزنگاری است و شامل توکن سازی محتوای ناملموس می شود.

پروتکل LYNQYO (LNQ) چگونه کار می کند؟

LYNQYO (LNQ) یک اکوسیستم خاص برنامه با یک برنامه کیف پول است. با استفاده از lynqyo dApp، کاربران می توانند هزینه اشتراک خود را با استفاده از $LNQ پرداخت کنند.

هدف این برنامه این است که به کاربران اجازه دهد با استفاده از یک سیستم ساده در ارائه دهندگان خدمات و تولیدکنندگان محتوا مشترک شوند. آنها می توانند با استفاده از هر ارز دیجیتالی هزینه اشتراک را پرداخت کنند. پس از آن، آنها به مشاهده محتوای ترجیحی دسترسی دارند و برای تعامل پاداش دریافت می کنند.

سیستم سازندگان از سازندگان دعوت می کند تا یک صفحه در پلتفرم ایجاد کنند. آنها در صفحه خود محتوا را آپلود می کنند و برای بینندگان هزینه اشتراک تعیین می کنند. آن‌ها می‌توانند طرفداران دیگر پلتفرم‌ها را وادار کنند تا به اکوسیستمی بپیوندند که در آن هر دو طرف شانس منفعت دارند.

خرید توکن LNQ

قبل از آن، پیشنهادهای جایزه ای برای پیش فروش وجود دارد که کاربران می توانند از آنها استفاده کنند. به خصوص خرید با Tether USDT در شبکه اتریوم یا Tron برای دریافت 14٪ از خرید توکن.

کاربران جدید کریپتو می توانند با فیات، تا سقف 500 دلار برای 15 درصد سود، خرید کنند.

Decentraland- مقصد مجازی برای دارایی های دیجیتال

دسنترالند (مانا) خانه دارایی های دیجیتال است. این به ویژه اولین دنیای مجازی است که تحت مالکیت و کنترل کاربران است. کاربران در این پلتفرم آزادند که زمین دیجیتال را داشته باشند و محتوای آن را مدیریت کنند.

آنها همچنین با بازی ها تعامل می کنند، دارایی ها را می خرند و دارایی ها را در بازارها در ازای پول معامله می کنند. برای افرادی که ترجیح می دهند بدون درگیری فیزیکی معاشرت کنند، Decentraland (MANA) بهترین مکان برای یافتن دوستان و انجام فعالیت های دیگر برای کسب درآمد غیرفعال است.

رمز رمز بازی، Battle Infinity (IBAT)

Battle Infinity (IBAT) یک پلت فرم جدید بازی رمزنگاری است که میزبان ورزش های فانتزی و بازی های کسب درآمد برای کاربران است. این بازی، متاورس و بلاک چین را برای ارائه یک تجربه غیرمتمرکز کامل با مالکیت کاربر نهایی ادغام می کند.

این هنوز یک پروژه جدید با برنامه‌های در حال انجام است، اما راهی عالی را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا به طور یکپارچه از سرگرمی خود کسب درآمد کنند.

نتیجه

یک جستجوی سریع در وب نتایج بی‌شماری را در مورد نحوه کسب درآمد با استفاده از سرگرمی‌های خود ارائه می‌دهد. با این حال، LYNQYO (LNQ) این کار را بهتر انجام می دهد و به کاربران اجازه می دهد استانداردهایی را برای نحوه کسب درآمد تعیین کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Lynqyo (LNQ)، به آدرس زیر بروید:

پیش فروش: https://buy.lynqyo.com

سایت اینترنتی: http://lynqyo.com/

تلگرام: https://t.me/LynqYO

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا