ارزهای دیجیتال

وفاداری برای حمایت از تجارت اتریوم برای موسسات

Fidelity Digital Assets در حال اضافه کردن پشتیبانی از تجارت اتریوم برای تجارت نهادی در پایان ماه است. این خبر از طریق یک اسکرین شات به طور گسترده از یک ایمیل فاش شده منتشر می شود که ظاهراً برای مشتریان این شرکت ارسال شده است.

بیایید نگاهی به آنچه در روزهای اولیه پیرامون این نشت می دانیم بیندازیم، در حالی که انتظار می رود تنها یک هفته دیگر از اتریوم پشتیبانی شود.

Fidelity Digital Assets یک گام بزرگ می کند

Fidelity Investments یکی از بزرگ‌ترین غول‌های موسسه مالی روی کره زمین را اداره می‌کند و سرمایه‌گذاری مستمری را در بخش دارایی‌های دیجیتال خود نشان داده است. در حالی که چشم انداز سال گذشته Fidelity Digital Assets – در سراسر بازار صعودی – این بود که تقاضای سازمانی برای اتریوم کافی نیست، به نظر می رسد که مسیر تغییر کرده است. طبق گزارش‌های پیرامون این یادداشت فاش شده، انتظار می‌رود Fidelity Digital خرید، فروش و تجارت اتر را برای مشتریان سازمانی در اوایل 28 اکتبر ارائه دهد.

با توجه به شرایط بازار نزولی که در سال جاری ادامه داشته است، این حرکت برای برخی تعجب آور است.

Ether (ETH) trading is expected to be supported later this month for institutional clients of Fidelity Digital Assets, according to leaked memos that have been unveiled this week. | Source: ETH-USD on TradingView.com

بلوک های سازنده سرمایه گذاری نهادی

با این حال، این اعلامیه ممکن است برای همه تعجب آور نباشد. نظرسنجی انجام شده توسط Fidelity Digital در سال گذشته که مشاوران مالی، سرمایه‌گذاران با ارزش خالص، صندوق‌های تامینی، دفاتر خانوادگی، وقف و بنیادها، و کسب‌وکارهای مشابه در سراسر جهان را درگیر کرده بود، نشان داد که نوسانات قیمت و فقدان اصول اولیه دو عامل اصلی بوده‌اند. پشت شک و تردید در مورد سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال.

یک سال بعد، بازار نسبت به سال‌های گذشته ثبات نسبی پیدا کرده است (البته ثبات بازار کاهشی) و موارد استفاده بیشتری از ابزار مبتنی بر بلاک چین اتریوم نسبت به قبل وجود دارد. آیا این برای تغییر جزر و مد در مورد سرمایه گذاری نهادی کافی بوده است؟ این حرکت Fidelity Digital چنین نشان می دهد. تحرکات اضافی در طول این سال نشان دهنده علاقه Fidelity به ادامه فشار به دارایی های دیجیتال است، مانند چشم انداز صعودی در ماه های اخیر از سوی مدیر Macro Jurrien Timer Fidelity و حمایت گسترده شرکت از تخصیص بیت کوین در کارکنان 401k. همین هفته گذشته، این شرکت به تلاش خود ادامه داد و صندوق شاخص اتریوم را راه اندازی کرد.

خواهیم دید که سرمایه گذاری نهادی چگونه به پیشنهاد جدید فیدلیتی پاسخ می دهد، اما صرف نظر از این موضوع، این امر فقط برای آینده تصویری بزرگ از چشم انداز گسترده تر ارزهای دیجیتال خبر خوبی است.

Featured image from FidelityDigitalAssets.com, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.
This op-ed represents the views of the author, and may not necessarily reflect the views of Bitcoinist. Bitcoinist is an advocate of creative and financial freedom alike.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا