ارزهای دیجیتال

وضعیت اتحادیه بیت کوین

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط فیل اسنایدر، استاد، کارگردان و تدوینگر ویدئو است.

به گفته مریام وبستر، دولت-ملت عبارت است از: «شکلی از سازمان سیاسی که تحت آن مردمی نسبتاً همگن در یک دولت مستقل ساکن هستند».

آیا این همان چیزی است که بیت کوینرها هستند – یا در حال تبدیل شدن هستند؟ چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​بیت کوینرها به طور پیش فرض سیاسی هستند. اگر به پول سالم اعتقاد دارید و از طریق سرمایه گذاری منابع مالی، زمان، انرژی، عقل، احساسات و اراده در فضا به آن اعتقاد عمل می کنید، در تقابل سیاسی مستقیم با سیستم فعلی جهانی قرار دارید. اما آیا ما هستیم نسبتا همگن? آره! اگر اجازه دهیم که همگنی می تواند یک انتزاع باشد نه محدود به ریشه های ژنتیکی فیزیکی. آنچه ما را به عنوان یک ملت مقید می کند، وفاداری مشترک ما به ارزش های ابدی مانند عشق، صلح، انصاف و آزادی است. چیزی که ما را به عنوان یک ملت حفظ می‌کند این است که ما داوطلبانه تسلیم حاکمیت قانون مندرج در پروتکل بیت‌کوین می‌شویم – کد افتخاری که به اجرای آن ارزش‌ها پاداش می‌دهد و نقض قرارداد نوشته شده در آن کد را مجازات می‌کند. آیا ما ساکن یک کشور مستقل? باز هم، من معتقدم که به طور انتزاعی پاسخ “بله” است. بیت کوینرها، طبق تعریف، افراد مستقلی هستند. ما با پرهیز از مدل اقتصاد کینزی و سیستم پولی ثابت آن که در نظریه پولی مدرن (MMT) آمده است، خود را حاکم بر ثروت و سرنوشت خود می‌دانیم که هر چیزی را که به آن دست می‌یابد فاسد می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا