ارزهای دیجیتال

وزارت خزانه داری ایالات متحده چارچوبی را برای مقررات بین المللی دارایی های دیجیتال منتشر می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

وزارت خزانه داری ایالات متحده چارچوبی را برای مقررات بین المللی دارایی های دیجیتال منتشر می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • وزارت خزانه داری ایالات متحده، با همکاری گروهی از آژانس ها و نهادهای نظارتی، چارچوب مقررات رمزنگاری را منتشر کرد.
  • این برگه اطلاعات در نتیجه دستور اجرایی رئیس جمهور بایدن درباره رمزارزها از اوایل سال جاری منتشر شده است
  • این سند اهداف اصلی سیاستی را که باید از طریق همکاری بین المللی به دست آید، ترسیم کرد

برگه اطلاعات وزارت خزانه داری ایالات متحده اهداف سیاست اصلی دولت بایدن را مشخص می کند

وزارت خزانه داری ایالات متحده – به همراه چندین نهاد دولتی مرتبط، از جمله وزیر امور خارجه و وزیر بازرگانی – یک برگه اطلاعاتی در مورد مقررات بین المللی ارزهای دیجیتال منتشر کرده است. چارچوب نظارتی مشخص شده در این سند به عنوان نتیجه مستقیم فرمان اجرایی رئیس جمهور بایدن در ماه مارس در مورد تضمین توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال منتشر شده در مارس 2022.

برگه اطلاعات به دنبال تطبیق اهداف سیاست ایالات متحده است که در فرمان اجرایی مشخص شده است، مانند حمایت از مصرف کنندگان، سرمایه گذاران، و مشاغل، کاهش ریسک سیستم و تامین مالی غیرقانونی، و ارتقای خدمات مالی ایمن و مقرون به صرفه.

گزیده ای از برگه اطلاعات به شرح زیر است:

هدف از این چارچوب تضمین این است که با توجه به توسعه دارایی‌های دیجیتال، ارزش‌های دموکراتیک اصلی آمریکا رعایت می‌شود… و ایمنی و سلامت سیستم مالی جهانی و سیستم پولی بین‌المللی حفظ می‌شود.»

فهرست کامل اهداف مشخص شده در برگه اطلاعات منتشر شده در 7 ژوئیه شامل موارد زیر است:

  • حمایت از مصرف کنندگان، سرمایه گذاران و مشاغل
  • پیگیری ثبات مالی داخلی و جهانی
  • جلوگیری از استفاده «دشمنان خارجی» از دارایی های دیجیتال برای ایجاد خطرات امنیت ملی
  • تقویت سلطه ایالات متحده در امور مالی و فناوری
  • ترویج خدمات و محصولات مالی ایمن و مقرون به صرفه
  • پیشرفت توسعه و تحقیق دارایی های دیجیتال

هدف دولت بایدن این است که اهداف سیاستی فهرست شده در بالا را هم در داخل و هم از طریق همکاری با شرکای جهانی از طریق مجامع بین دولتی G7 و G20، توافقات منطقه ای و دوجانبه و از طریق نهادهای نظارتی و مالی بین المللی مانند هیئت ثبات مالی (FSB) دنبال کند. سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) و صندوق بین المللی پول (IMF).

در اخبار مرتبط، فدرال رزرو ماه گذشته میزبان کنفرانس افتتاحیه در مورد نقش دلار آمریکا بود. بر اساس نوشته‌ای که هفته گذشته منتشر شد، شرکت‌کنندگان در کنفرانس توافق کردند که دارایی‌های دیجیتال می‌تواند به ایالات متحده کمک کند تا موقعیت اقتصادی مسلط جهانی خود را در میان مدت حفظ کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا