ارزهای دیجیتال

ورشکستگی Genesis توسط EOY در 59%؛ محور سرمایه گذاران بیت کوین

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

ورشکستگی احتمالی فصل 11 Genesis Trading و شرکت مادر DCG هنوز هم احساسات بازار بیت کوین را کاهش می دهد. جنسیس آخرین بار در 16 نوامبر در توییتر نظر داد. شرکت مادر DCG آخرین بار در 18 نوامبر از طریق پلت فرم رسانه های اجتماعی صحبت کرد.

با این حال، به نظر می رسد سرمایه گذاران دیدگاه نسبتا مثبتی نسبت به سکوت دارند. همانطور که داده‌های اخیر از بزرگترین بازار پیش‌بینی غیرمتمرکز جهان، Polymarket نشان می‌دهد که فعالان بازار اکنون احتمال ورشکستگی جنسیس را تا پایان سال (EOY) تنها 59 درصد تخمین می‌زنند.

مقدار اوج 81٪ بود. بنابراین، به نظر می‌رسد روایت تا حدی چرخیده است که مشکل برای Genesis و DCG قابل رفع است. نظرات کارشناسان در حال حاضر نشان می دهد که این کمبود نقدینگی بیشتر از یک مشکل پرداخت بدهی برای DCG است.

منبع: توییتر

هشدار کارشناسان بیت کوین نسبت به وحشت کاذب

بیت کوین OG Samson Mow توضیح داد که گروه DCG دارایی های واقعی و کسب و کارهای درآمدزا است و مشکل در درجه اول کمبود نقدینگی است.

طبق گفته Mow، Genesis و DCG دارایی های کافی برای پرداخت بدهی دارند، آنها فقط به صورت نقدی در دسترس نیستند. بدترین سناریو، ورشکستگی جنسیس و DCG برای او “بعید به نظر می رسد”.

از آنجایی که DCG درآمد و دارایی بالایی دارد، ورشکستگی جنسیس پایان شرکت مادر نخواهد بود. تا این حد، مو این نظریه را که Grayscale می‌تواند منحل شود و 634000 بیت کوین می‌تواند وارد بازار آزاد شود را نیز «نتیجه‌ای بعید» می‌داند.

DCG هنوز تعدادی دارایی خوب دارد، از جمله Grayscale که حدود 500 تا 800 میلیون دلار در سال هزینه های مدیریت تولید می کند. به گفته Mow، نتیجه محتمل تغییر ساختار یا خرید کامل توسط یک بازیکن بزرگتر است.

رایان سلکیس، بنیانگذار مساری، در حال حاضر اعتصاب می کند یک لحن مشابه او همچنین نسبت به ترساندن هشدار می دهد که DCG می تواند به سادگی سهام GBTC خود را “دفع” کند. سلکیس گفت: «این بخشی از بحران نقدینگی آنها است، اما همچنین خبر خوبی برای سهامداران GBTC و مبارزه FUD است.

دلیل آن این است که Grayscale باید از قوانین سختگیرانه پیروی کند. بنابراین، DCG نمی تواند به سادگی سهام GBTC خود را به ارزش نزدیک به 800 میلیون دلار بفروشد، زیرا به دلخواه یک ETF نیست، بلکه یک وسیله نقلیه فهرست شده است که تحت قانون 144 قرار می گیرد.

به همین دلیل، دو محدودیت مهم وجود دارد. DCG باید اطلاعیه فروش پیشنهادی را عمومی کند. علاوه بر این، سقف فروش 1٪ از سهام موجود یا حجم معاملات هفتگی وجود دارد.

با توجه به GBTC دارای حجم روزانه 4.5 میلی متری سهام است که به صورت سه ماهه برای فروش سهام 2.5 میلی متری (23 میلی متر در هر سه ماهه) و سهام 6.9 میلی متری (62 میلی متر در سه ماهه) تحت آزمون دارایی، سقف فروش دارد.

اگر Grayscale فروش اجباری را آغاز کند، قیمت GBTC را بیشتر پایین می‌آورد و تخفیف همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. به گفته سلکیس، این مشکل نقدینگی این احتمال را بیشتر می‌کند که DCG-Genesis با استفاده از GBTC به عنوان وثیقه، سرمایه‌گذاری مجدد را انجام دهد.

در زمان انتشار، بیت کوین با قیمت 16157 دلار معامله می شد. بنابراین، مقاومت مهم بعدی در حال حاضر 16,310 دلار است، در حالی که حمایت 16,050 دلار نگرانی اصلی است.

بیت کوین بیت کوین USD 2022-11-28
قیمت بیت کوین، نمودار 1 ساعته. منبع: TradingView


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا