ارزهای دیجیتال

واگرایی های صعودی در نمودار اتریوم، چه چیزی در راه است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت اتریوم در نمودار روزانه خود به صورت جانبی معامله می شود. سکه در آن بازه زمانی 1.8 درصد به سمت جنوب حرکت کرده است. هم گاوها و هم خرس‌ها تلاش می‌کنند تا بازار را تصاحب کنند، زیرا آلتکوین در یک منطقه قیمتی متراکم باقی می‌ماند. اگر قیمت آلتکوین در سطوح بالاتر رد شود، احتمال برگشت ممکن است افزایش یابد.

این بدان معناست که گاو نر نماینده یک دست برتر است. با این حال، حرکت به طرفین، دارایی را به خط حمایت محلی 1220 دلار نزدیک می کند. چشم انداز فنی فعلی نشان می دهد که گاوها از بازار خارج نشده اند. اگر گاوها در بازار باقی بمانند، می‌توان شکستی بالاتر از قیمت 1300 دلاری را پیش‌بینی کرد.

در صورت تداوم تثبیت، احتمال حرکت به سمت بالا را نمی توان به طور کامل رد کرد. بهبود قابل توجه اغلب به معامله گران اجازه می دهد تا قبل از شروع تجارت آلتکوین به سمت جنوب، زیان خود را جبران کنند.

معامله‌گران ممکن است قبل از تلاش برای بازبینی قیمت 1300 دلاری، فرصتی برای ورود به بازار با 1220 دلار داشته باشند. اتریوم با قیمتی نزدیک به 74 درصد کمتر از بالاترین رکورد خود در سال 2021 معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نمودار یک روزه

اتریوم در نمودار یک روزه 1251 دلار قیمت داشت منبع: ETHUSD در TradingView

ETH در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1251 دلار مبادله می کرد. سکه بین 1220 تا 1300 دلار در نوسان بوده است. با این حال، از آنجایی که خریداران به این دارایی علاقه نشان داده اند، اندیکاتورها همچنان در کنار گاوها قرار گرفته اند.

مقاومت سربار برای قیمت اتریوم 1260 دلار بود. پس از عبور از این سد، سکه با یک سکه جدید به قیمت 1300 دلار روبرو خواهد شد. از طرف دیگر، سقوط از سطح 1251 دلار آلتکوین را به 1200 دلار و سپس به 1170 دلار می کشاند. مقدار ETH معامله شده در جلسه گذشته اندکی کاهش یافت که نشان دهنده کاهش قدرت خرید است.

تحلیل فنی

اتریوم
اتریوم کاهش خریداران را در نمودار یک روزه ثبت کرد منبع: ETHUSD در TradingView

به دلیل چندین واگرایی صعودی در نمودار، شانس ثبت یک صعود اتریوم افزایش می یابد. واگرایی های صعودی به شتاب گرفتن سکه گره خورده است. شاخص قدرت نسبی نیز یک واگرایی صعودی را مشاهده کرد که نشان می دهد قدرت خرید می تواند قوی تر شود.

RSI درست بالای نیم خط بود، به این معنی که خریداران در نمودار بیشتر از فروشندگان بودند. قیمت اتریوم کمی بالاتر از خط میانگین متحرک ۲۰-Simple مشاهده شد. این نشان می دهد که خریداران همچنان مسئول حرکت حرکت قیمت در بازار هستند.

اتریوم
اتریوم سیگنال خرید را در نمودار یک روزه نمایش داد منبع: ETHUSD در TradingView

سایر شاخص های فنی برای آلتکوین همچنان قدرت خرید را نشان می دهند. واگرایی میانگین متحرک همگرایی نشان می دهد که حرکت قیمت همچنان به شکل گیری نوارهای سیگنال سبز ادامه می یابد.

هیستوگرام های سبز سیگنال خرید سکه بودند که می تواند به معنای نقطه ورود معامله گران باشد. جریان پول Chaikin (CMF) علاقه سرمایه گذار را با جذب جریان های ورودی و خروجی سرمایه نشان می دهد. CMF مثبت بود زیرا بالای نیم خط بود، به این معنی که جریان سرمایه از جریان خروجی بیشتر بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا