ارزهای دیجیتال

وام دهنده Core Scientific کمک مالی 72 میلیون دلاری را به ماینر متخلف ارائه می دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

وام دهنده Core Scientific، B Riley، قصد خود را برای وام 72 میلیون دلاری به معدنچی مورد معامله عمومی اعلام کرده است. Core Scientific در حال حاضر 42 میلیون دلار وام با B Riley دارد. وام جدید 72 میلیون دلاری “با شرایط مطلوب” خواهد بود و هدف آن ارائه دو سال پیش از پیش بینی سودآوری از سوی شرکت است.

در بیانیه منتشر شده وام دهنده، توضیح داد که چگونه، “ما معتقدیم که مسیری رو به جلو وجود دارد و در کار بر روی یک راه حل، به ویژه با ارائه بدهی بر روی تعدادی از دارایی های بدون محدودیت، فعالانه عمل کرده ایم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا