ارزهای دیجیتال

واسیل هارد فورک برای 22 سپتامبر تایید شد، قرار است بهبود مقیاس پذیری را برای Cardano به ارمغان بیاورد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

واسیل هارد فورک برای 22 سپتامبر تایید شد، قرار است بهبود مقیاس پذیری را برای Cardano به ارمغان بیاورد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • توسعه دهندگان Cardano 22 سپتامبر را به عنوان تاریخ عرضه به روز رسانی Vasil تایید کرده اند
  • هارد فورک Vasil حجم تراکنش ها را کاهش می دهد و شبکه را کارآمدتر می کند و توانایی پردازش انتقال داده های بیشتری را دارد.
  • ارتقاء Vasil یک سال پس از هارد فورک Alonzo متمرکز بر قرارداد هوشمند، جدیدترین ارتقاء عمده Cardano راه اندازی خواهد شد.

Vasil بالاخره پس از ماه ها تاخیر عرضه شد

در ابتدا برای عرضه در ماه ژوئن برنامه ریزی شده بود، سرانجام تاریخ انتشار هارد فورک کاردانو Vasil تایید شد. بر اساس یک پست توییتری توسط Input Output Hong Kong (IOHK)، توسعه دهندگان Cardano، بروزرسانی بزرگ بعدی بلاک چین برای شبکه اصلی Cardano در 22 سپتامبر 2022 راه اندازی خواهد شد.

تیم IOHK اخبار مربوط به انتشار آینده را در یک به اشتراک گذاشت تاپیک توییتر.

Vasil عمدتاً بر روی بهبود مقیاس‌پذیری تمرکز خواهد کرد که طبق گزارش‌ها منجر به زمان معاملات سریع‌تر و هزینه‌های کمتر خواهد شد. IOHK ارتقاء را در نقل قول زیر خلاصه کرد:

Vasil مهم‌ترین ارتقاء Cardano تا به امروز است که ظرفیت شبکه را افزایش داده و تراکنش‌های هزینه کمتری را به همراه دارد. این ارتقا همچنین پیشرفت هایی را برای پلوتوس به همراه خواهد داشت تا توسعه دهندگان بتوانند برنامه های قدرتمندتر و کارآمدتری مبتنی بر بلاک چین ایجاد کنند.

در یک ویدیوی یوتیوب که اوایل سال جاری منتشر شد، کاردانو و بنیانگذار IOHK، چارلز هاسکینسون، فاش کردند که Vasil قرار است از طریق مجموعه‌ای از پیشنهادات بهبود شبکه Cardano، “بهبود عملکرد گسترده را برای Cardano” بیاورد. پس از یکپارچه شدن کامل با شبکه اصلی، CIP31، CIP32، CIP33 و CIP40 اندازه تراکنش ها را کاهش داده و شبکه را کارآمدتر و قادر به پردازش انتقال داده های بیشتر می کند.

ارتقاء Vasil عملکرد قرارداد هوشمند پلت فرم Cardano را که در ابتدا در سپتامبر 2021 به عنوان بخشی از هارد فورک آلونزو راه اندازی شد، بیشتر خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آمادگی صرافی های رمزنگاری و برنامه های غیرمتمرکز (dApps) برای هارد فورک آینده Vasil، می توانید وب سایت آمادگی ارتقاء شخص ثالث اختصاصی را بررسی کنید.

Cardano تنها بلاک چین بزرگی نیست که در ماه سپتامبر تحت ارتقای شبکه قابل توجهی قرار گرفته است – پیش‌بینی می‌شود که ادغام، انتقال اتریوم از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) در 15 سپتامبر انجام شود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا