ارزهای دیجیتال

همکاری پورتال وب NutsPay x au – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سنگاپور، سنگاپور، 19 ژوئیه، 2022، Chainwire

NutsPay با au (KDDI CORPORATION)، یک شرکت بزرگ مخابراتی ژاپنی همکاری می کند.

1658225299 937 همکاری پورتال وب NutsPay x au وبلاگ کافه تریدر

au (KDDI CORPORATION)

وب سایت: https://www.au.com/english/?bid=we-we-gn-1009

در حال حاضر چندین پروژه با au در حال برنامه ریزی است.

1. ایجاد یک بازی منحصر به فرد

این پروژه شامل توسعه و انتشار یک بازی برای بچه ها با موضوع آجیل است. این بازی توسط mediba، یکی از زیرمجموعه های گروه KDDI ساخته خواهد شد. این بازی قرار است در حدود آگوست یا سپتامبر عرضه شود.

2. هدایا محدود به دارندگان پاس هوشمند

آجیل Madame Laihout در سرویس اشتراک au Smart Pass که بیش از 15 میلیون مشترک پرداختی دارد، هدیه داده خواهد شد. آجیل مادام لایهوت، آجیل بادام هندی است که در کارخانه ING LAIHOUT، یک کارآفرین زن پیشرو در کامبوج تولید می شود. آجیل بادام هندی که با دقت دست ساخته شده و با تمرکز بر خوشمزه بودن نگهداری می شود، اکنون در سراسر جهان لذت می برند.

3. همکاری با پورتال au web

پورتال وب au (https://portal.auone.jp/) وب سایتی با بیش از 10 میلیون کاربر منحصر به فرد ماهانه است. در اینجا مقالاتی در مورد صنعت آجیل و آجیل پرداخت می شود.

1658225300 176 همکاری پورتال وب NutsPay x au وبلاگ کافه تریدر

درباره NutsPay

NutsPay یک سیستم مالی جدید است که از بازار آجیل بادام هندی در کامبوج پشتیبانی می کند. گفته می شود 80 درصد از شهروندان کامبوج برای داشتن حساب بانکی فقیرتر از آن هستند. NutsPay یک پروژه وام اجتماعی برای بازار بادام هندی است و از فناوری بلاک چین SHANTI استفاده می کند. هدف این پروژه ایجاد انقلابی در اقتصاد کامبوج با بلاک چین است.

این کشور در حال حاضر سالانه 1.1 میلیون تن بادام هندی تولید می کند که هر تن آن حدود 1500 دلار معامله می شود. اگر NutsPay به واقعیت تبدیل شود، در بازار بادام هندی به ارزش 1,650,000,000 دلار فعال خواهد شد.

تجارت بادام هندی از نظر SDG نیز توجه جهانی را به خود جلب کرده است. اخیراً، مجمع جهانی اقتصاد (WEF)، به میزبانی و سازماندهی شده توسط نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد (جلسه داووس)، تصمیم گرفت در چشم انداز بلندمدت خود در کشاورزی کامبوج سرمایه گذاری کند. علاوه بر این، بادام هندی در حال تبدیل شدن به یک بازار رو به رشد است که در سرتاسر جهان شناخته شده است، با سرمایه گذاری های کلان توسط مؤسسات مالی که اعضای مجمع جهانی اقتصاد برای 10 سال آینده هستند.

1658225300 431 همکاری پورتال وب NutsPay x au وبلاگ کافه تریدر

وب سایت: https://nuts-pay.com/

کاغذ سفید: https://nuts-pay.com/assets/pdf/WhitePaperNutsPay.pdf

توییتر: https://twitter.com/NutsPay

درباره SHANTI

هدف SHANTI حل چالش ها با استفاده از بلاک چین و رمزنگاری است. به عبارت دیگر، هدف SHANTI ارائه خدماتی است که شرکت‌ها و افرادی که به پول نیاز دارند با سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند وام بدهند و سود کسب کنند، مطابقت دهد.

1658225300 354 همکاری پورتال وب NutsPay x au وبلاگ کافه تریدر

وب سایت: https://shanti-finance.com/

کاغذ سفید: https://shanti-finance.com/SHANTIwp.pdf

توییتر: https://twitter.com/SHNshanti

مخاطب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا