ارزهای دیجیتال

هلیوم (HNT) پس از انتقال پیشنهادی به سولانا 15 درصد کاهش می یابد

شبکه هلیوم، یک سیستم بی سیم مبتنی بر بلاک چین، ممکن است به زودی تحت بازنگری های قابل توجهی قرار گیرد زیرا توسعه دهندگان کلیدی آن به فکر تغییر به Solana هستند.

پیشنهاد توسعه دهندگان اصلی هلیوم برای تغییر از شبکه بلاک چین خود به شبکه Solana با نام رمز “HIP 70” بود.

از زمانی که توسعه دهندگان طرحی را برای انتقال شبکه به سولانا فاش کردند، ارزش HNT به شدت کاهش یافته است.

پیشنهاد HIP 70 برای انتقال به بلاک چین سولانا با هدف بهبود انتقال داده، پوشش شبکه و قابلیت اطمینان است. برخی از مشکلات شبکه در یک پست اخیر در Medium توضیح داده شده است.

هدف سوئیچ هلیوم به سولانا حل مسائل فنی است

این پست نشان می‌دهد که فعالیت‌های اثبات پوشش کمتری به دلیل مقیاس گسترده شبکه رخ داده است. آنها بر این باور بودند که ناکارآمدی بلاک چین باعث کاهش حجم تراکنش های معمولی می شود.

به طور خاص، مشکلاتی در انتقال بسته های داده و بار کلی شبکه بین بلاک چین و اعتباردهنده وجود دارد.

حرکت پیش‌بینی‌شده در سطح شبکه برای حل یا کاهش قابل توجه مشکلاتی بود که در حال حاضر شبکه را آزار می‌دهد.

طبق یک پست وبلاگ توسط بنیاد هلیوم:

هزاران توسعه‌دهنده در سرتاسر جهان روی اپلیکیشن‌هایی کار می‌کنند که به دلیل تراکنش‌های سریع و ارزان، برنامه‌های کاربردی NFT در دنیای واقعی، بازارهای تجاری و کسب‌وکار به مصرف‌کننده و موارد دیگر، تنها در Solana قابل تصور هستند.

هدف این پیشنهاد ایجاد شبکه‌ای بود که سریع‌تر، ایمن‌تر و مقیاس‌پذیرتر باشد، اما بازار این ایده را رد کرد. توکن اصلی این پروژه، HNT، در مدت چند ساعت در 31 آگوست شاهد کاهش قیمت از 5.6778 دلار به 4.6483 دلار بود.

از آن زمان، توکن قادر به بازیابی نبوده است. افزایش حجم معاملات در CoinMarketCap و CoinGecko نشان داده شده است. قیمت‌های پایین‌تر و حجم بیشتر نشان می‌دهد که فروش بین 31 اوت (روز انتشار) و 2 سپتامبر (زمان نگارش) رخ داده است.

ادغام عمده در کریپتو

در بازار کنونی ارزهای دیجیتال، احساسات بدبینانه رایج شده است. برخی از سرمایه گذاران و معامله گران در HNT از این موضوع تحریک شده اند و واکنش عمومی چندان مطلوب نبوده است.

انتقال هلیوم به سالانا یک ادغام عظیم در صنعت کریپتو است.

اهداف این تغییرات افزایش اعتماد در بین سرمایه گذاران و ترغیب کاربران جدید برای پیوستن به اکوسیستم آنهاست. با این حال، خبر ادغام سولانا و هلیوم هیچ کمکی به توقف نزول بازار نکرده است.

تنها زمان نشان خواهد داد که آیا ترکیب این دو باعث ایجاد اعتماد در میان معامله‌گران و جذب مشارکت‌کنندگان جدید در اکوسیستم می‌شود یا خیر.

Crypto total market cap at $959 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Securities.io, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا