ارزهای دیجیتال

هدرا هدرا از روند نزولی خارج می شود، قیمت 0.1 دلار مجددا آزمایش می شود

  • قیمت HBAR نشان می‌دهد که بازار چشم‌اندازی از امید صعودی را نشان می‌دهد، زیرا قیمت از حرکت بلندمدت خود با حجم قوی خارج شد.
  • HBAR بالاتر از مقاومت کلیدی معامله می شود، زیرا قیمت از محدوده نگه داری بالاتر از میانگین متحرک نمایی 8 و 20 روزه خارج می شود.
  • قیمت HBAR چشم به بازپس گیری 0.1 دلار است زیرا مقاومت کلیدی با سفارش خرید بیشتر به حمایت تبدیل شد.

قیمت هدرا هشگراف (HBAR) به عنوان روند قیمت با یک شکست کلیدی از محدوده روند نزولی در برابر تتر (USDT) به نشان دادن قدرت خود ادامه داده است. با جهش ارزش بازار کریپتو از پایین ترین سطح هفتگی خود و همچنان امیدوار کننده به نظر می رسید، قیمت هدرا هشگراف (HBAR) از قلم نیفتاد زیرا قیمت از محدوده روزانه طولانی خود خارج شد و قیمت به سمت ارتفاع بالاتر رفت. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Hedera Hashgraph (REEF) در نمودار هفتگی.

همانطور که اکثر آلتکوین های کریپتو انتظار داشتند، بازار کریپتو تسکین یافت. با این حال، علیرغم افزایش اخیر قیمت در اکثر دارایی های رمزنگاری، برخی آلتکوین ها محدود به محدوده باقی مانده اند.

از آنجایی که قیمت HBAR در ماه‌های گذشته نمی‌توانست با حجم واقعی افزایش یابد، در جعبه‌ای مانند محدوده ذخیره شد. قیمت HBAR همچنان بین 0.05 دلار و 0.077 دلار حرکت می کرد و قبل از شکست و روند صعودی، حرکت کرد.

پس از یک حرکت طولانی مدت، و با به نظر رسیدن ماه برای اکثر آلتکوین ها، و بسیاری از آن به عنوان ماه Uptober یاد می کنند، قیمت HBAR را می توان برای یک شکست تعیین کرد زیرا قیمت به منطقه 0.1 دلار افزایش می یابد.

مورد استفاده HBAR بسیاری از معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و سازمان‌های بزرگ را به خود جذب کرده است، که می‌تواند کاتالیزور بزرگی برای تأثیرگذاری بر قیمت HBAR در مدت کوتاهی باشد، زیرا بسیاری از آنها قیمت را به بالاترین سطح 1 دلار می‌رسانند.

مقاومت هفتگی برای قیمت HBAR – 0.1 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت HBAR – 0.050 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت HBAR در نمودار روزانه (1D).

تحلیل نمودار قیمت روزانه HBAR | منبع: HBARUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت HBAR همچنان به نشان دادن قدرت خود ادامه می دهد، زیرا با وجود اینکه بازار در حرکت قیمت متوقف شده است، برخی از سودها را به دست می آورد. پس از رسیدن به پایین ترین سطح روزانه 0.05 دلار، قیمت HBAR به بالاترین سطح 0.082 دلار رسید و سپس به کانال روند نزولی رد شد زیرا در تلاش برای شکستن بود.

قیمت HBAR در تلاش است تا از این کانال روند نزولی خارج شود. در صورت موفقیت، قیمت HBAR می تواند به شدت افزایش یابد زیرا گاوها آماده ارسال قیمت به 0.1 دلار هستند و کنترل قیمت قابل توجهی را به دست می آورند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای HBAR سفارش خرید پایین را نشان می‌دهد زیرا ارزش آن زیر محدوده 50 علامت در بازه زمانی روزانه است.

مقاومت روزانه برای قیمت HBAR – 0.1 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت HBAR – 0.055 دلار.

Featured Image From Zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا