ارزهای دیجیتال

هدایای بزرگ از کوین Big Eyes و بهبودی عظیم از متای Dogecoin – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

هدایای بزرگ از کوین Big Eyes و بهبودی عظیم از متای Dogecoin - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

Big Eyes Coin (BIG) میم کوین فصل است زیرا این ارز رمزپایه پیش فروش رویایی را برای همه توکن های عرضه شده در بازار دارد. Big Eyes Coin تا کنون یک پیش فروش موفق در مرحله 2 داشته است و بیش از 2.5 میلیون دلار از هدف پیش فروش 3.2 میلیون دلاری کسب کرده است. این پروژه به نظر می رسد پیش فروش را با یک هدیه عظیم 250 هزار دلاری به پایان برساند. این هدایا برای ده برنده که در پیش فروش مرحله 2 شرکت کرده اند به قید قرعه کشیده می شود، و هنوز زمان زیادی برای ورود و فرصت تا پایان مرحله پیش فروش وجود دارد.

[email protected] را دنبال کنید در توییتر برای ورود به قرعه کشی و پر کردن این فرم برای ثبت نام در قرعه کشی. برای واجد شرایط بودن برای هدیه، باید حداقل 50 دلار سکه چشم بزرگ را از پیش فروش خریداری کنید. برای افزایش شانس برنده شدن می توانید فرمی را که قبلا پر کرده اید به اشتراک بگذارید.

Big Eyes Coin از زمان شروع پیش فروش تبلیغات زیادی به دست آورده است، زیرا این ارز دیجیتال در هفته اول پیش فروش یک میلیون دلار افزایش داد. این راه‌اندازی وعده می‌دهد که عظیم باشد و امیدوار است که متا سکه میم را از زمان ایجاد توسط Dogecoin (DOGE) مختل کند. به نظر می‌رسد که میم کوین باعث تغییر بازار از میم‌های سگ می‌شود و امیدوار است که سابقه‌ای برای رونق سکه‌های میم در آینده ایجاد کند.

دوج کوین (DOGE)

دوج کوین (DOGE) پدر تمام سکه های میم است. این اولین و بزرگترین میم کوین در بازار ارزهای دیجیتال است. Dogecoin در سال 2013 به عنوان کمکی کمیک به وضعیت بازار راه اندازی شد. چندین ارز دیجیتال فقط برای کپی کردن کد منبع بیت کوین در حال ظهور بودند، بنابراین توسعه دهنده DOGE با ایجاد این ارز دیجیتال در عرض چند ساعت آن را مسخره کرد.

Dogecoin این سابقه را ایجاد کرد که میم کوین ها نباید کاربردی داشته باشند. با این حال، این روایت از آن زمان منقضی شده است. میم کوین های بعدی شروع به یافتن راه هایی برای مرتبط ماندن در میان اشباع بازار کرده اند. جامعه Dogecoin همچنین یک شبکه شبه لایه 2 برای Dogecoin از طریق Polygon (MATIC) ایجاد کرده است که می تواند قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز را اجرا کند. Dogechain، همانطور که این شبکه نامیده می شود، اخیراً زمانی که یک airdrop را برای پذیرندگان اولیه خود راه اندازی کرد، آشکار شد.

سکه‌های میم در حال درک نیاز به چیزی هستند که جامعه را در مواقع بحران حفظ کند، مانند بازار نزولی، جایی که همه چیز در حال از دست دادن ارزش است.

سکه چشم بزرگ (BIG)

1663766492 373 هدایای بزرگ از کوین Big Eyes و بهبودی عظیم از

Big Eyes Coin یک پروژه سکه میم است که از میم های گربه زیبا الهام گرفته شده است و امیدوار است که روایت را از Dogecoin پیشین ایجاد کند. اولا، Big Eyes بر روی بلاک چین اتریوم ایجاد شد، بنابراین می‌تواند در چندین ابزار کاربردی که Dogecoin از ابتدا نمی‌توانست استفاده کند، قرار بگیرد. علاوه بر این، Big Eyes Coin (BIG) با استفاده از DeFi قصد دارد برای جامعه خود ثروت ایجاد کند.

Big Eyes Coin به دنبال ایجاد چندین ابزار کاربردی و گسترش به توکن‌های غیرقابل تعویض در دراز مدت است که به عنوان نشانه‌های دسترسی به محتوا، رویدادها و سایر پیشرفت‌های پروژه عمل می‌کنند. BIG Token همچنین قصد دارد سابقه ای ایجاد کند تا دارندگان جامعه به طور فعال در پروژه با خدمت به عنوان یک نشانه حکومتی مشارکت کنند. مدل DAO به کاربران این امکان را می‌دهد که در تصمیم‌گیری‌ها و پیشرفت‌های پروژه سهمیه‌ای از قدرت داشته باشند.

Big Eyes Coin در جامعه خود سرمایه گذاری می کند و امیدوار است که سکه های میم برتر مانند Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) را تعقیب کند. به پیش فروش بپیوندید تا سودهای باورنکردنی را پس از راه اندازی از دست ندهید. Moreso، قیمت توکن پس از مرحله 2 تا 25 درصد افزایش می‌یابد، و هنوز این شانس وجود دارد که یکی از برندگان جایزه 250000 دلاری باشید.

برای اطلاعات بیشتر؛

پیش فروش: https://buy.bigeyes.space/

وب سایت: https://bigeyes.space/

تلگرام: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا