ارزهای دیجیتال

نیجریه استفاده از CBDC را با محدودیت‌های جدید برداشت نقدی ATM افزایش می‌دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

دولت نیجریه محدودیت‌ها و محدودیت‌های جدیدی را برای میزان پول نقدی که شهروندان می‌توانند از دستگاه‌های خودپرداز برداشت کنند، وضع کرده است. این تصمیم ظاهرا تلاشی برای پیشبرد بیشتر CBDC جدید کشور، eNaira است.

این دستورالعمل دستور می دهد که شهروندان و مشاغل نمی توانند مبالغ بیش از 45 دلار (20000 نایرا) در روز و 225 دلار (100000 نیرا) در هفته را از دستگاه های خودپرداز برداشت کنند. برداشت بیش از 225 دلار (100000 نایرا) و 1125 دلار (500000 نایرا) از بانک ها مشمول کارمزد پردازش 5٪ برای افراد و 10٪ برای مشاغل خواهد بود.

در این سفارش همچنین توضیح داده شده است که بازگشت نقدی از طریق پایانه‌های فروش نیز نمی‌تواند از ۴۵ دلار (۲۰۰۰۰ نایرا) در روز تجاوز کند.

بر اساس گزارش کوین تلگراف، هارونا مصطفی، مدیر نظارت بانکی اظهار داشت: «مشتریان باید تشویق شوند تا از کانال‌های جایگزین (بانکداری اینترنتی، اپلیکیشن‌های بانکداری تلفن همراه، USSD، کارت‌ها/POS، eNaira و غیره) برای انجام تراکنش‌های بانکی خود استفاده کنند. ”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا