ارزهای دیجیتال

نوسانات بیت کوین در حدود 18 هزار دلار افزایش می یابد، همانطور که فدرال رزرو افزایش 50 امتیازی نرخ پایه را نشان می دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت بیت کوین در انتظار نشست امروز فدرال رزرو، جایی که انتظار می رفت بانک مرکزی ایالات متحده نرخ بهره را 50 واحد پایه افزایش دهد، به بالاترین حد خود نزدیک به 18400 دلار رسید.

نوسانات با شروع جلسه فدرال رزرو افزایش یافت و بیت کوین با کاهش ناگهانی به 17700 دلار مواجه شد. در اینجا آنچه باید در مورد آخرین جلسه فدرال رزرو در سال بدانید آمده است.

بدون محور: فدرال رزرو 50 امتیاز پایه را افزایش می دهد

همه نگاه ها به جلسه امروز فدرال رزرو بود و اگر جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، افزایش نرخ بهره را از 75 امتیاز پایه تهاجمی قبلی، به یک افزایش 50 واحدی قابل تحمل‌تر کاهش دهد.

اگرچه سخنرانی پاول کذب‌ترین سخنرانی در تقریباً دوازده ماه جلسات بود، اما نتیجه نهایی همچنان افزایش نرخ‌ها بود و هیچ محور واقعی در چشم نبود. این موضوع برای دارایی های ریسکی مانند کریپتو یا بازار سهام چه معنایی دارد، باید دید.

Explosive volatility struck BTC ahead of the Fed meeting | Source: BTCUSD on TradingView.com

با شروع جلسه FOMC، بیت کوین به سرعت عقب می نشیند

دیروز داده‌های CPI نوامبر کمتر از حد انتظار بود که باعث شد بیت کوین کمی در جلسه امروز فدرال رزرو پیشروی کند.

در ساعات منتهی به جلسه. بیت کوین در بالاترین سطح روزانه به نزدیک به 18400 دلار صعود کرد. لحظه ای که جلسه شروع شد، برترین ارز دیجیتال برنجی با ارزش بازار 700 دلار در یک شمع پنج دقیقه ای سقوط کرد.

این حرکت می‌توانست سرمایه‌گذاران با سود جزئی فروش اخبار، یا به‌طور بالقوه تغییری در آستانه یک شکست بزرگ‌تر باشد.

بیت کوین بیش از یک سال است که در یک روند نزولی طاقت فرسا قرار گرفته است و شمارش و فروشندگان نیز ممکن است از فرصتی برای خروج در هر نشانه افزایش استفاده کنند.

بیت کوین باید قبل از در نظر گرفتن پایین بودن بالقوه در بازار کریپتو، بالاترین قیمت 18400 دلاری امروز را پس بگیرد و از محدوده 20000 دلار عبور کند.

یک موضع ملایمتر فدرال رزرو قطعا نشانه خوبی است.

تصویر برجسته از iStock، نمودارها از Tradingview.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا