ارزهای دیجیتال

نوبانک استارتاپ بانکی با پشتیبانی بافت، ارز دیجیتال مبتنی بر چند ضلعی خود را راه اندازی خواهد کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

نوبانک استارتاپ بانکی با پشتیبانی بافت، ارز دیجیتال مبتنی بر چند ضلعی خود را راه اندازی خواهد کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • بزرگترین نئوبانک برزیل، Nubank، اعلام کرده است که توکن خود را در اوایل سال آینده راه اندازی خواهد کرد
  • Nucoin دارای چند ضلعی به دارندگان این امکان را می دهد که از مزایا و تخفیف های انحصاری بهره مند شوند
  • نوبانک از زمان راه اندازی خود در سال 2013، 3.9 میلیارد دلار از سرمایه گذاران جذب کرده است که بیشترین سرمایه گذاری از سوی وارن بافت برکشایر هاثوی بوده است.

توکن کریپتو نوبانک قرار است در نیمه اول سال 2023 راه اندازی شود

بانک دیجیتال Nubank مستقر در برزیل اعلام کرده است که ارز دیجیتال خود را به نام Nucoin در نیمه اول سال آینده راه اندازی خواهد کرد. نوکوین توسط Polygon، یک راه حل مقیاس پذیری لایه 2 برای اتریوم، که از نظر تئوری قادر به پردازش 7200 تراکنش در ثانیه (TPS) است، تامین می شود.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، توکن رمزنگاری نئوبانک به دارندگان نوکوین این امکان را می‌دهد تا از مزایا و تخفیف‌های مختلف بهره‌مند شوند و مشتریان را تشویق به استفاده از محصولات نوبانک کند. در ابتدا، این توکن در اختیار 2000 کاربر قرار خواهد گرفت. در طول دوره آزمایشی، نوبانک امیدوار است که بر اساس بازخورد مشتریان و “روند غیرمتمرکز ایجاد محصول را بررسی کند.”

Sandeep Nailwal، یکی از بنیانگذاران Polygon، در مورد Nucoin و برنامه وفاداری متمرکز بر رمزنگاری صحبت کرد:

یکی از بزرگترین موسسات بانکداری دیجیتال در جهان، ارائه ارز دیجیتال خود گواهی محکمی برای بلاک چین و ارزهای دیجیتال است.

نایلوال افزود که اعلام نوبانک نشان دهنده “تغییر در فضای سنتی مالی است.”

برکشایر هاثوی وارن بافت بزرگترین سرمایه گذار در نوبانک است

این اولین تلاش نوبانک در حوزه ارزهای دیجیتال نیست – اوایل امسال، نوبانک تجارت بیت کوین و اتریوم را از طریق بلاک چین Paxos به موفقیت بزرگی راه اندازی کرد و تنها در عرض یک ماه پس از راه اندازی اولیه، به یک میلیون کاربر رسید.

نوبانک که در سال 2013 تأسیس شد، کارت های اعتباری دیجیتال، نقل و انتقالات و خدمات پرداخت را به مشتریان عمدتاً آمریکای لاتین ارائه می دهد. بر اساس داده‌های Crunchbase، این استارت‌آپ بانکداری دیجیتال تاکنون 3.9 میلیارد دلار در 14 دور سرمایه‌گذاری جذب کرده است. بزرگ‌ترین بخش از کل مبلغ جمع‌آوری‌شده از سوی وارن بافت برکشایر هاتاوی، که سرمایه‌گذار اصلی در دور ۷۵۰ میلیون دلاری سری G ژوئن گذشته و در دور یک میلیارد دلاری پس از عرضه اولیه اولیه اولیه سهام فوریه بود، به دست آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا