ارزهای دیجیتال

نهنگ ها در میان افزایش قیمت ها بیش از 275 میلیون XRP حرکت می کنند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

در میان زمستان کریپتو و حماسه دادخواهی ریپل، XRP با افزایش بیش از 4 درصدی قیمت در 30 روز رکوردها را می شکند. متأسفانه، 30 روز گذشته پس از سقوط FTX، که ارزش ارزهای دیجیتال را شکست، وحشتناک در بازار بوده است.

با این حال، دوره قیمت پایین برای برخی از دارندگان کیف پول که از فرصت استفاده کردند و دارایی‌های بیشتری را انباشته کردند، بسیار سودمند بود. توکن بومی ریپل، XRP، در میان انباشته شدن نهنگ ها در ۲۴ ساعت گذشته، بهبود بیشتری نسبت به بیت کوین ثبت کرد.

WhaleAlert گزارش شده است نهنگ‌های کریپتو در 24 ساعت گذشته بیش از 275 میلیون توکن XRP به ارزش بیش از 107 میلیون دلار جابه‌جا کردند. این داده ها همچنین نشان داد که نهنگ ها در 24 ساعت گذشته بیش از 113 میلیون XRP (حدود 44 میلیون دلار) خریداری کرده اند.

آیا XRP نشانه هایی از تسلط بر بیت کوین را نشان می دهد؟

بیشتر تراکنش ها از صرافی رمزنگاری Bitso انجام شده است که بالاترین رکورد مربوط به توکن های XRP به ارزش بیش از 15.3 میلیون دلار است. این حرکات شاهد افزایش قیمت در توکن XRP بود که بیش از 4 درصد افزایش را به همراه داشت. با این حال، بیت کوین در سطح 17153 دلار معامله می شود، با کاهش 3 درصدی در 30 روز گذشته.

تقریباً در همان زمان، استوارت آلدروتی، مشاور عمومی ریپل، تشکیل جلسه توجیهی نهایی خود را در دادخواست XRP اعلام کرد. کشمکش حقوقی دو ساله بین SEC و ریپل به مرحله قضاوت خلاصه نزدیک می شود.

صنعت کریپتو نتیجه حکم دادگاه را پیش‌بینی می‌کند زیرا آینده XRP و دارایی‌های دیجیتال گسترده‌تر را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

اگر SEC برنده این پرونده باشد، XRP به عنوان یک امنیت در نظر گرفته می شود و سایر توکن های مشابه ممکن است از آن پیروی کنند. ریپلز معتقد است که نبرد طولانی مدت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار، نبردی برای صنعت کریپتو است.

با این حال، استوارت آلدروتی تایید می کند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار هیچ مدرکی برای ارضای ادعاهای خود مبنی بر اینکه XRP یک اوراق بهادار است، ندارد. وکیل معتقد است که متهمان نسبت به کمیسیون این پرونده مزیت دارند.

انتقال مداوم XRP توسط نهنگ ها: سیگنال نگه دارید یا فروش؟

در همین حال، همانطور که این شرکت در شکایت خود با نگهبان روبرو می شود، نهنگ ها همچنان به جمع آوری توکن های بیشتری ادامه می دهند. برای کسب سود بیشتر با افزایش قیمت توکن، نهنگ ها بیش از 162 میلیون XRP به ارزش حدود 63.1 میلیون دلار را در 24 ساعت گذشته انتقال دادند. داده های زنجیره ای نشان داد که بیشتر توکن ها به صرافی رمزنگاری Bitstamp رفتند.

این گزارش نشان می‌دهد که نهنگ‌ها 160 میلیون دیگر از توکن را در روز پنج‌شنبه با نزدیک شدن به مرحله نهایی دعوای Ripple/SEC جابه‌جا کردند. علاوه بر این، بیش از 4 میلیارد توکن XRP نیز از Bittrex به یک کیف پول ناشناخته رفت. داده ها نشان می دهد که ارزش توکن ها در کل حدود 1.5 میلیارد دلار است.

از آنجایی که تعداد زیادی از این توکن‌ها در میان صرافی‌ها و حساب‌های نهنگ جابه‌جا می‌شوند، توکن همچنان به سود خود ادامه می‌دهد. در نتیجه، این توکن اکنون با قیمت 0.3872 دلار با ارزش بازار زنده 19،477،214،657 دلار معامله می شود.

قیمت ریپل با قیمت 0.3872 دلار در نمودار l XRPUSDT در Tradingview.com معامله می شود.
Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا