ارزهای دیجیتال

نهنگ‌های اتریوم بیش از 650000 اتریوم را با کاهش قیمت‌های جدید بازار بالا می‌برند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

نهنگ‌های اتریوم مستقیماً به بازار می‌روند تا چمدان‌های خود را بارگیری کنند زیرا ETH به «قیمت‌های تخفیف» کاهش می‌یابد. درست مانند بقیه بازار ارزهای دیجیتال، اتریوم نیز شکست خورده و در سه روز گذشته بیش از 20 درصد سقوط کرده است. در حالی که وحشت همچنان در بازار گسترش می یابد، نهنگ ها دارایی های خود را با بیش از 600000 ETH بارگیری کرده اند.

نهنگ های اتریوم The Dip را می خرند

احساس «خرید قیمت» هنوز در بین بازیکنان کریپتو بسیار قوی است. از آنجایی که دارایی‌ها در حال حاضر در یکی از پایین‌ترین قیمت‌ها برای سال 2022 هستند، فرصتی برای کسانی است که به دنبال خرید دارایی دیجیتال با قیمت پایین هستند.

نهنگ های اتریوم که بین 100 تا 1،000،000 ETH در موجودی خود نگهداری می کنند، فعال ترین در این زمینه بوده اند. داده های شرکت تحلیل زنجیره ای Santiment نشان می دهد که این سرمایه گذاران بزرگ در مدت 24 ساعت در مجموع 657390 ETH به موجودی خود اضافه کردند.

Whales accumulate ETH | Source: Santiment

این امر منجر به افزایش شدید دارایی های جمعی آنها شد زیرا آنها اکنون بیش از 780 میلیون دلار ETH دارند. بیشتر خریدها پس از شروع به ثبات بازار و شروع روند انباشت اتفاق افتاد.

انباشت بین سرمایه گذاران اتریوم نیز در جریان خالص مبادله در 24 ساعت گذشته نشان داده شده است. حتی با وجود ادامه روند فروش، تقاضای معقولی برای ETH در بازار وجود دارد. داده های Glassnode نشان می‌دهد که در روز گذشته، 1.4 میلیارد دلار اتریوم از مبادلات خارج شده است، در مقایسه با 1.2 میلیارد دلار ورودی، که منجر به جریان‌های خالص منفی 220.6 میلیون دلاری شده است.

نهنگ‌های بیت‌کوین همین را دنبال می‌کنند

نهنگ های اتریوم تنها کسانی نیستند که سعی می کنند سکه های بیشتری را بدست آورند. برخلاف اتریوم که بالاتر از چرخه پایین خود نگه داشته بود، بیت کوین به مراتب از پایین ترین سطح چرخه خود یعنی 17600 دلار شکسته بود و به سطوحی رسیده بود که از سال 2020 مشاهده نشده بود.

در پاسخ، علاقه باز بیت کوین افزایش یافته است. با رسیدن سود باز به 380000 بیت کوین در روز پنجشنبه، نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بیت‌کوین این کاهش را فرصتی برای خرید توکن‌های ارزان قیمت می‌دانند.

Santiment خاطرنشان می کند که تعصب طولانی مدت، به ویژه در میان کاربران FTX که سرمایه آنها در بورس گیر کرده است، برجسته تر می شود. با توجه به اینکه این کاربران بر این باورند که وجوه آنها قبلاً از بین رفته است، در تلاش برای جبران ضررهای خود، ریسک بیشتری می کنند.

با این وجود، بیت کوین هیچ نشانه ای از قرار گرفتن در پایین نشان نداده است. هیچ حمایت قابل توجهی وجود نداشته است و قیمت دارایی دیجیتال پس از رسیدن به پایین ترین سطح چرخه جدید 15500 دلار در روز چهارشنبه همچنان به نوسانات شدید خود ادامه می دهد.

نمودار قیمت اتریوم از TradingView.com

ETH falls to $1,187 | Source: ETHUSD on TradingView.com
Featured image from Bitcoinist, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا