ارزهای دیجیتال

نمایشگاه پول 2022 برای اولین بار در بمبئی برگزار می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

نمایشگاه پول 2022 برای اولین بار در بمبئی برگزار می شود - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

هند در بین پنج کشور برتر جهان از نظر بازار سرمایه باقی می ماند. برای اولین بار، مانی اکسپو 2022 – یک رویداد مالی برای تجارت و سرمایه گذاری در طبقات مختلف دارایی مانند سهام، رمزنگاری، ارزها، ETF، شاخص ها و موارد دیگر، اعلام شده است که در 11 تا 12 اوت در پایتخت مالی هند برگزار می شود. 2022 در هتل ستاره صحرا، بمبئی.

کنفرانس پول همراه با بزرگترین نمایشگاه قرار است سخنرانانی از کارگزاران پیشرو سهام، صرافی‌های رمزنگاری، شرکت‌های فین‌تک در سراسر هند برگزار کند. رویداد ممتاز توسط Trasol Events سازماندهی شده است، به ویژه برای بازدیدکنندگان متشکل از سرمایه‌گذاران خرده‌فروش، معامله‌گران، شرکت‌های وابسته، HNI، UHNI، که فرصت تعامل با کارشناسان، مدیران سطح C برندهای پیشرو در هند را خواهند داشت که درک آنها را در سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاری افزایش می‌دهد. آگاهی در مورد افزایش ثروت خود را اضافه کنید.

در مانی اکسپو 2022 در بمبئی چه چیزی را شاهد خواهید بود؟

رویداد 2 روزه – مانی اکسپو 2022 دستور کار غنی از محتوا را همراه با Keynote، پانل بحث در مورد روندهای آتی در صنعت مالی که آینده سرمایه گذاری با فناوری را تشکیل می دهند، خواهد داشت.

بزرگترین طبقه نمایشگاه شامل کیوسک ارائه دهنده خدمات مالی پیشرو از هند و خارج از کشور قرار است آخرین پیشرفت خود را در فین تک، بلاک چین، هوش مصنوعی و موارد دیگر به نمایش بگذارد. کارشناسان برترین کارگزاران سهام، صرافی‌های رمزنگاری و شرکت‌های فین‌تک قرار است استراتژی‌ها و برنامه‌های سرمایه‌گذاری را رمزگشایی کنند که بازدیدکنندگان مانی اکسپو در بمبئی امسال را مجذوب خود می‌کند.

بخشی از نمایشگاه پول 2022 در هند:

رویداد مضمون منحصربه‌فرد، علاقه برندهای پیشرو را به نمایشگاه و حضور در نمایشگاه 2 روزه 11 تا 12 اوت 2022 جلب کرده است. مانی اکسپو به برندها فرصتی عالی می‌دهد تا تأثیری به یاد ماندنی در جامعه سرمایه‌گذاران و تاجران هند بگذارند. فرصت را غنیمت بشمار! از علاقه مندان به امور مالی در مانی اکسپو 2022 به عنوان بازدیدکننده/نماینده استقبال می شود، در https://moneyexpoindia.com/mumbai2022 ثبت نام کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا