ارزهای دیجیتال

نمایشگاه بلاک بعدی قصد دارد به بزرگترین جشنواره بلاک چین در اروپا تبدیل شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

اولین نسخه در برلین، آلمان، 23 تا 24 نوامبر 2022 با بیش از 5000 شرکت کننده برگزار خواهد شد. در 4 ماه آینده، ایستگاه برلین مهمترین مکان در نقشه بلاک چین اروپا خواهد بود که مهم ترین نام های بلاک چین را به هم پیوند می دهد.

تام کوپرا، یکی از بنیانگذاران نمایشگاه نکست بلاک می‌گوید: «ما بنیان‌گذاران، سرمایه‌گذاران و کارشناسان بلاک چین را گرد هم می‌آوریم تا آینده Web3 را بازتعریف و کشف کنیم».

سازمان دهندگان انتظار دارند بیش از 5000 شرکت کننده در کنفرانس به اضافه 10000 نفر دیگر به صورت آنلاین شرکت کنند. محل برگزاری می تواند میزبان بیش از 100 غرفه دار و حامی باشد. همه می توانند به بیش از 50 بلندگوی برتر بلاک چین گوش دهند.

بزرگترین جشنواره بلاک چین اروپا صرف نظر از مرحله توسعه به استارتاپ های وب 3 اختصاص دارد. این رویداد بنیانگذاران، فرشته‌ها و سرمایه‌گذاران خرده‌فروش، شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، توسعه‌دهندگان و خانه‌های نرم‌افزار و انواع کارشناسان صنعت را گرد هم می‌آورد.

شش نوع رویداد برای شرکت وجود خواهد داشت. تأثیرگذارترین افراد در فضای بلاک چین، دیدگاه های خود را در مورد وب 3 از مرحله اصلی در طی این مدت به اشتراک خواهند گذاشت ارائه ها زمان. میزهای گرد فرصتی برای درک دیدگاه های مختلف خواهد بود. در حین کارگاه های آموزشی، کارشناسان در زمینه های محترم دانش خود را با شرکت کنندگان به اشتراک خواهند گذاشت. همه غرفه داران می توانند پروژه های خود را به این نمایشگاه ارسال کنند مسابقه زمین، که در آن بهترین استارت آپ ها توسط کارشناسان انتخاب خواهند شد. ما هم برنامه ریزی می کنیم هکاتون ها برای توسعه دهندگان سخت افزاری که می خواهند با انجام و رویدادهای جانبی به طور مستقیم توسط استارت آپ ها برای جوامع خود سازماندهی می شود.

این کنفرانس در شش محور محتوایی تقسیم خواهد شد:

  • دیفای
  • بازی های بلاک چین
  • متاورس / NFT
  • مقیاس بندی و زیرساخت
  • Web3 Discovery
  • جذب سرمایه و سرمایه گذاری

تام کوپرا می‌گوید: «این یک فرصت منحصربه‌فرد برای یافتن شرکا برای پروژه‌تان، صحبت با سرمایه‌گذاران و شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر است، ببینید چه چیزی «هیپ» است و شاید چیز بزرگ بعدی را برای سرمایه‌گذاری پیدا کنید.» “اما مهمتر از همه ما می خواهیم روی آینده Web3 تمرکز کنیم – ما شاهد اقتصاد جدیدی هستیم که ترکیبی از آنچه وب 3 قبلا ایجاد کرده است و اکنون بخش های سنتی در حال رشد هستند. بنابراین بیایید بحث کنیم، طوفان فکری کنیم و دیدگاه خود را از آینده به اشتراک بگذاریم.” .

Next Block Expo گسترش مجموعه ای از رویدادهای قبلی است که تحت عنوان Cryptocurrency World Expo در شش سال گذشته برگزار شده است.

اطلاعات بیشتر: http://nextblockexpo.com

منابع برای شرکت کنندگان، حامیان مالی و غرفه داران: https://linktr.ee/nextblockexpo

ما را در توییتر دنبال کنید تا از اخبار به روز باشید: https://twitter.com/nextblockexpo


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا