ارزهای دیجیتال

نقل و انتقالات همتا به همتا (P2P): ارزان ترین راه برای ارسال پول بین المللی – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Binance Peer-to-Peer (P2P) Marketplace

زمانی که ساتوشی ناکاموتو بیت کوین را ایجاد کرد، هدف او داشتن یک سیستم مالی جدید و کارآمدتر خارج از کنترل دولت بود. در طول سال‌ها، ارزهای دیجیتال نشان داده‌اند که می‌توانند از طریق موارد استفاده نوآورانه کارآمدتر از وضعیت موجود باشند. یکی از این موارد استفاده از انتقال بین المللی پول است.

به طور سنتی، ارسال پول از یک کشور به کشور دیگر شامل فرآیندهای زیادی است. ابتدا باید انتقال را از کشور مبدا آغاز کنید و بانک باید در طول پردازش، ارز را به ارز کشور مقصد تبدیل کند. در بیشتر موارد، چندین بانک و پردازشگر پرداخت برای تکمیل یک انتقال بین المللی درگیر می شود. علاوه بر این واقعیت که این امر باعث کندتر شدن پردازش تراکنش ها می شود، همچنین باعث گران شدن آن می شود. در آینده، ارز دیجیتال راه حل بهتری برای چنین نقل و انتقالاتی ارائه می دهد – تجارت همتا به همتا.

تجارت همتا به همتا چیست؟

تجارت همتا به همتا (P2P) قدیمی‌ترین شکل تجارت کریپتو است و از سال 2009 که بیت کوین اختراع شد، وجود داشته است. با P2P، معامله بین فروشنده و خریدار به طور مستقیم و بدون واسطه انجام می شود. با استفاده از P2P، امکان انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری بین دو طرف، اعم از معامله، پرداخت خدمات، هدیه یا هر نوع تراکنش وجود دارد. با این حال، مشکل اصلی در انتقال P2P اعتماد بین طرفین است. از آنجایی که تراکنش های بلاک چین برگشت پذیر نیستند، هر دو طرف درگیر در تراکنش باید به یکدیگر اعتماد کنند. در حالی که این در برخی موارد ممکن است، ممکن است در موارد دیگر دشوار باشد. خوشبختانه، برخی از پلتفرم ها معاملات و معاملات p2p را تسهیل می کنند. بایننس یکی از این پلتفرم هاست.

پلتفرم بایننس P2P بازاری است که در آن کسانی که به دنبال فروش و خرید ارزهای دیجیتال هستند، می‌توانند بدون نگرانی در مورد اینکه آیا طرف مقابل به تعهدات خود عمل می‌کند یا خیر، به یکدیگر متصل شده و معاملات و تراکنش‌ها را انجام دهند. با وجود کلاهبرداران و کلاهبرداران فراوان در فضای کریپتو، خطرات تجارت در بازارهای آزاد بسیار زیاد است. اما در بایننس P2P، همه این مسائل وجود ندارد.

بازار بایننس P2P
نقل و انتقالات همتا به همتا (P2P): ارزان ترین راه برای ارسال پول بین المللی - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

چرا بایننس P2P بهترین راه برای تبادل ارز است

دلایل متعددی برای انتخاب بایننس P2P نسبت به همه روش‌های دیگر وجود دارد که می‌خواهید ارز مبادله کنید یا نقل و انتقالات بین‌المللی را تکمیل کنید. این شامل:

  • کم هزینه: هیچ هزینه مبادله ای در پلتفرم P2P، چه برای فرستنده یا گیرنده وجود ندارد. این امر درصد قابل توجهی را که موسسات مالی سنتی برای هر گونه انتقال بین المللی دریافت می کنند حذف می کند. تنها هزینه ای که متحمل خواهید شد، هزینه بنزین برای انتقال است.
  • سرویس امانی: این تضمین می کند که دارایی ها و سرمایه های رمزنگاری شما هنگام استفاده از Binance P2P هرگز در دستان اشتباه قرار نگیرد. سرویس escrow در Binance P2P یک شخص ثالث مستقل است که هرگونه تبادل دارایی بین دو طرف را انجام می دهد. پس از اینکه خریدار دارایی ها را سفارش داد، ارز دیجیتال به طور خودکار از کیف پول فروشنده به صندوق امانی منتقل می شود. هنگامی که خریدار به فروشنده پرداخت کرد و آن را تأیید کرد، امانت وجه را به خریدار واگذار می کند. طرفین معامله می توانند از طریق چت ارتباط برقرار کنند.
  • پشتیبانی مشتری: حتی در امن ترین سیستم ها، مسائل انسانی اجتناب ناپذیر است و گاهی اوقات، طرفین ممکن است بخواهند بدخواهانه رفتار کنند. اگر شما فروشنده هستید و خریدار پس از شروع سفارش پرداخت را انجام نداده است، خدمات امانی دارایی های شما را برمی گرداند. اگر شما خریدار هستید، می‌توانید درخواست تجدیدنظر کنید تا به خدمات مشتری اطلاع دهید که فروشنده دارایی‌ها را آزاد نکرده است. اطمینان حاصل کنید که تمام شواهد، مانند مکالمه با فروشنده و رسید پرداخت را ارائه کرده اید. پشتیبانی مشتری بایننس تأیید می‌کند و پس از تأیید پرداخت، رمز ارز را دریافت خواهید کرد. پشتیبانی مشتری 24/7 در دسترس است، بنابراین درخواست تجدید نظر ممکن است چند ساعت یا چند روز طول بکشد.

ارزهای چندگانه: چیزی که بایننس P2P را برای نقل و انتقالات بین المللی عالی می کند، تعداد ارزهایی است که از آن پشتیبانی می کند. بیش از 70 ارز محلی در Binance P2P پشتیبانی می‌شوند و گزینه‌های بیش از اندازه کافی در مورد ارزی که می‌خواهید دارایی‌های کریپتو خود را با آن مبادله کنید، در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین بیش از 300 روش پرداخت موجود است.

نحوه ارسال پول بین المللی

اگر قصد دارید با استفاده از Binance P2P پول بین المللی ارسال کنید، به آدرس کیف پول شخصی که آن را ارسال می کنید نیاز دارید. اما فرض کنید شما کسی هستید که می‌خواهید ارزهای دیجیتال را به ارز محلی کشور دیگری تبدیل کنید. در این صورت، شما باید یک حساب چند ارزی یا حساب بانکی هم در کشور مقصد و هم در کشور مبدا داشته باشید. در صورتی که به دوست یا خانواده ای در کشور دیگری انتقال می دهید، فقط به آدرس کیف پول Binance آنها نیاز دارید تا با هر ارز دیجیتال یا استیبل کوینی که می خواهید به آنها انتقال P2P انجام دهید.

چگونه USDT را با ارز محلی خود خریداری کنید

اگر قصد دارید یک انتقال بین المللی انجام دهید، یکی از بهترین راه ها برای انجام آن، استفاده از استیبل کوین های USDT است. شما می توانید USDT را با استفاده از ارز محلی خود در Binance P2P خریداری کنید. به سادگی وارد اپلیکیشن بایننس شوید و Trade را انتخاب کنید. P2P را در بین گزینه ها مشاهده خواهید کرد، این را انتخاب کنید و USDT را به عنوان ارز دیجیتالی که می خواهید بخرید انتخاب کنید. فوراً تمام پیشنهادهای موجود به ارز محلی خود را خواهید دید و هر پیشنهادی را انتخاب کرده و سفارش خرید را آغاز می‌کنید

نحوه فروش USDT در کشوری که می خواهید پول ارسال کنید

فروش USDT از طریق Binance P2P تا زمانی که برنامه را دارید آسان است. فقط طبق معمول روی Trade ضربه بزنید و P2P را انتخاب کنید. همچنین می توانید P2P را در صفحه اصلی انتخاب کنید، USDT را انتخاب کنید و روی فروش ضربه بزنید. بلافاصله چندین پیشنهاد در دسترس را خواهید دید. یکی را که می خواهید انتخاب کنید، روش پرداخت خریدار و سایر اطلاعات لازم را مشاهده خواهید کرد. مقدار USDTی را که می‌خواهید تحت By crypto بفروشید یا مقدار پولی را که می‌خواهید با ضربه زدن روی By Fiat دریافت کنید، وارد کنید. برای تایید روی Sell ضربه بزنید. سفارش فروش بلافاصله ایجاد می شود و شما فقط باید منتظر بمانید تا خریدار پرداخت را انجام دهد. پس از پرداخت توسط خریدار، اعلانی دریافت خواهید کرد و مطمئن شوید که پرداخت را تایید کرده اید. پس از انجام این کار، روی پرداخت دریافت شده و تأیید ضربه بزنید تا ارز رمزنگاری شده از سپرده به خریدار آزاد شود.

دریافت نقدی در برخی کشورها موجود است.

نکته دیگری که در مورد بایننس P2P باید به آن توجه کرد این است که دریافت نقدی در برخی کشورها در دسترس است. این بدان معناست که می‌توانید ارز دیجیتال خود را بفروشید و در ازای آن مستقیماً پول نقد دریافت کنید. این گزینه برای کسانی مناسب است که به کشور دیگری سفر می کنند و می خواهند ارز فیات کشور مقصد را دریافت کنند. شما باید برای تراکنش نقدی اقدام کنید. همچنین امکان واریز پول نقد در بانک برای ارزهای رمزنگاری شده شما وجود دارد، اما این بدان معناست که شما یک حساب بانکی در کشور دارید.

نتیجه

Crypto P2P عموماً راهی کارآمد برای انتقال وجوه در سطح بین‌المللی بدون معایب مالی سنتی است، مانند نوسانات قیمت فیات، هزینه، محدودیت‌های کشور و غیره. اما هنوز موضوع اعتماد وجود دارد. Binance P2P این مشکل را با escrow حل می‌کند و تراکنش‌های همتا به همتا را آسان‌تر و کارآمدتر می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا