ارزهای دیجیتال

نقطه عطف جدید ممکن است ضربه ای باشد که Dogecoin باید 0.1 دلار را بشکند

دوج کوین از عشقی که چهره‌های سرشناس این فضا مانند ایلان ماسک و مارک کوبان به آن نشان می‌دهند، لذت می‌برد. با این حال، دارایی دیجیتال از زمانی که در اواسط سال 2021 به بالاترین حد خود یعنی 0.7 دلار رسید، وضعیت خوبی نداشته است. کاهش قیمت که به دنبال آن انجام شد باعث شد تا Dogecoin بیش از 90 درصد از ارزش خود را از دست بدهد. اما پیشرفت جدیدی برای ترسیم تصویری صعودی برای دارایی دیجیتال آغاز شده است.

نشانی های جدید Dogecoin افزایش یافت

یکی از دلایلی که قیمت Dogecoin همچنان متضرر شده است، عدم علاقه جامعه کریپتو بوده است. علیرغم اینکه جامعه آن همچنان به دنبال سکه میم است، پذیرش کافی برای افزایش ارزش دارایی را نداشت. یعنی تا کنون، زمانی که Dogecoin شروع به تجربه افزایش قابل توجهی در علاقه خود کرده است.

مطالب مرتبط | Ripple (XRP) 190٪ از Cycle Low افزایش یافته است، اما آیا هرگز به 3 دلار خواهد رسید؟

داده های جدید نشان می دهد که پذیرش Dogecoin با توجه به تعداد آدرس هایی که در شبکه در حال انجام تراکنش هستند افزایش یافته است. داده ها از IntoTheBlock نشان می دهد که تعداد آدرس های جدید روزانه DOGE در روز گذشته 256 درصد افزایش یافته است.

DOGE price continues to struggle | Source: DOGEUSD on TradingView.com

Dogecoin اکنون از نظر آدرس های روزانه جدید به بالاترین نقطه خود رسیده است و از 14.4k به عدد 38.43k جدید رسیده است. این افزایش در تعداد افرادی که از DOGE در شبکه استفاده می کنند به رشد سالم برای میم کوین اشاره دارد. بنابراین علیرغم این واقعیت که قیمت دارایی دیجیتال با حاشیه زیادی کاهش یافته است، سرمایه گذارانی را که احتمالاً قیمت فعلی دارایی دیجیتال را به عنوان نقطه اصلی ورود می دانند، جذب می کند.

روزهای بهتری در پیش است

Dogecoin شاهد اتفاقات خوبی در هفته گذشته بوده است. علاوه بر مشاهده جهش قابل توجه در آدرس‌های روزانه خود، ارتقاء یافته است که تبلیغات خوبی را برای میم کوین به ارمغان آورده است.

مطالب مرتبط | چرا Cardano (ADA) ممکن است در یک گاو نر به 1 دلار برسد؟

این تیم اخیراً اعلام کرد که وب سایت Dogecoin یک تعمیر اساسی دریافت کرده است. از آنجایی که سکه میم اخیراً تبلیغات بد زیادی دریافت کرده است، که منجر به FUD در جامعه خود شده است، در تلاش برای مبارزه با این موضوع، تمام مراحل را کنار گذاشته است. Dogecoin Core نیز با انتشار نسخه 1.14.6 نرم افزار این هفته ارتقاء یافت. این به منظور تقویت شبکه و کارآمدتر کردن تراکنش ها انجام شد.

در سمت سرمایه گذار، دارندگان Dogecoin در مقایسه با سایرین در فضا وضعیت چندان بدی ندارند. داده ها نشان می دهد که اکثر دارندگان DOGE هنوز هم سود 52 درصدی دارند. به این ترتیب 45 درصد در قرمز و 4 درصد از دارندگانی که در حال حاضر در قلمرو بی طرف هستند قرار می گیرند. ترکیب دارندگان بلندمدت نیز همچنان به تسلط خود ادامه می‌دهد و 65 درصد سکه‌های خود را برای بیش از یک سال نگه می‌دارند.

Featured image from MarketForces Africa, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا