ارزهای دیجیتال

نقشه راه Swapin: چه به روز رسانی هایی برای کاربران کریپتو در سال 2022 باقی مانده است؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

نقشه راه Swapin: چه به روز رسانی هایی برای کاربران کریپتو در سال 2022 باقی مانده است؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

سال 2022 یک موفقیت چشمگیر برای برند سواپین بوده است. پس از تغییر نام تجاری PiixPay و دور بودجه 1.88 میلیون یورویی، این شرکت به دنبال گسترش در سراسر اروپا و شروع به ارائه نقاط عطف مهم از نقشه راه خود بود.

با نزدیک شدن به پایان سال، ما به همه چیزهایی که Swapin در سال جاری منتشر کرده است نگاه می کنیم و آنچه را که ممکن است برای سال 2022 از نقشه راه جاه طلبانه این شرکت باقی بماند، برجسته می کنیم.

سواپین چیست؟ یک رهبر پرداخت های Crypto-To-Fiat

سال 2022 سال مهمی برای سواپین بود. پس از تغییر نام تجاری این شرکت، از آن زمان چیزی جز یک سیر صعودی نبوده است. کاربران Crypto فعالانه تر از همیشه به دنبال راه هایی برای تبدیل دارایی های دیجیتال خود هستند و Swapin این کار را آسان و راحت می کند.

راه‌حل‌های Swapin مانند InstaPay به کاربران رمزارز اجازه می‌دهد تا پرداخت‌هایی را به صورت رمزنگاری انجام دهند که فوراً به ارزهای فیات تبدیل شده و به حساب بانکی گیرنده واریز می‌شوند. InstaFill به یک کیف پول رمزنگاری خاص متصل می شود. هر بار که وجوه به کیف پول کریپتو می رسد، بلافاصله به ارز فیات تبدیل شده و به حساب بانکی مشخص شده ارسال می شود. کل معامله بدون درز و روان است.

سرویس‌های B2B مانند E-Com و CoinCollector به کسب‌وکارها اجازه می‌دهند ارزهای رمزنگاری شده را از کاربران بپذیرند اما از خطرات نوسانات و سایر مسائل مرتبط با نگهداری رمزارز اجتناب کنند. همه محصولات تجاری بلافاصله رمزارز را تبدیل کرده و فیات را به یک حساب IBAN شرکت منتقل می کنند.

Swapin Solutions In 2022: A Recap

تنها در سال 2022، سواپین به بسیاری از وعده‌های خود، همان‌قدر که جاه‌طلبانه بود، عمل کرد. اخیراً، این شرکت از کیف پول های Web3 مانند MetaMask، Trust Wallet و غیره پشتیبانی کرده است.

آوردن ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات اضافی به پلتفرم یکی از اولویت‌های Swapin در سال 2022 بود و آنها از DAI، BNB و BUSD پشتیبانی می‌کردند، به علاوه GBP اضافه می‌شد تا کاربران بتوانند بین پوند یا یورو یکی را انتخاب کنند.

Swapin چندین مشارکت معنادار با برندهای بزرگی مانند غول املاک و مستغلات RE/MAX ایجاد کرد. این شرکت همچنین یک برنامه Swapin به روز شده و کارآمدتر ارائه کرد.

در نقشه راه Swapin برای سال 2022 چه چیزی باقی مانده است؟

با توجه به نقشه راه شرکت، در حالی که تنها یک ماه تا سال 2022 باقی مانده است، در اینجا چیزی است که می تواند برای کاربران رمزارز باقی بماند. نقشه راه Swapin به خوبی در سال 2023 پیش رفت. با این حال، بسیاری از این ویژگی‌ها به طور بالقوه می‌توانند برای آینده در نظر گرفته شوند.

بیشتر تمرکز Swapin در آینده نزدیک می تواند بر گسترش راه حل های تجاری بیشتر باشد. ویجت شریکی برنامه ریزی شده است که به مشتریان دارای فیات امکان خرید ارزهای دیجیتال را می دهد و همچنین راه حلی خارج از رمپ برای بازرگانان و مشتریان آنها برای تبدیل سود ارزهای دیجیتال از معاملات حاشیه، NFT، DeFi، Play-To- را فراهم می کند. درآمد، و بیشتر به پول نقد.

Swapin در حال توسعه InstaBuy است، یک راه حل فیات به کریپتو که به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده برتر را با EUR و GBP خریداری کنند. Swapin همچنین در برخی موارد، پشتیبانی از حساب‌های مجازی IBAN را معرفی خواهد کرد تا واقعاً شکاف بین پرداخت‌های رمزنگاری و مالی سنتی را در یک پلتفرم پر کند.

امروز با Swapin Solutions ارتباط برقرار کنید

با اضافه شدن ویژگی‌های بیشتر، Swapin به سرعت به قوی‌ترین راه‌حل برای افراد و مشاغلی تبدیل می‌شود که به دنبال تراکنش امن با ارزهای دیجیتال هستند. Swapin یک شرکت قابل اعتماد و دارای مجوز است که طیف گسترده ای از خدمات B2B و B2C را با هدف پر کردن شکاف بین مالی دیجیتال و سنتی ارائه می دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد Swapin، برنامه Swapin را بررسی کنید. همچنین می‌توانید از وبلاگ رسمی Swapin دیدن کنید تا سریع‌ترین به‌روزرسانی‌ها را در هنگام معرفی ویژگی‌های جدید دریافت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا