ارزهای دیجیتال

نظرسنجی Finder نشان می دهد که Dogecoin (DOGE) تمام ارزش خود را از دست خواهد داد

Dogecoin (DOGE) در صعود خود به سمت بهبودی دچار تزلزل است. آیا زمان فروش DOGE خود فرا رسیده است؟

هیئتی متشکل از متخصصان و تحلیلگران رمزارز به این ایده اشاره می کنند و می گویند که این نشانه شما برای فروش Dogecoin است. اکثر کارشناسان رمزارز ادعا می کنند که DOGE به طور کامل ارزش خود را کاهش می دهد و اکنون زمان فروش میم کوین است.

Finder، یک پلت فرم مقایسه قیمت، این نظرسنجی سه ماهه را در ماه جولای انجام داد. آنها پیش‌بینی بیش از 54 متخصص رمزارز را در مورد اینکه قیمت DOGE در دهه آینده چگونه خواهد بود، پرسیدند.

55٪ از 54 متخصص رمزارز می گویند DOGE A Goner

Finder پرسید: “آیا فکر می کنید DOGE ارزش خود را کاملاً از دست می دهد؟”

حدود 55 درصد از کارشناسان موافق بودند که DOGE ارزش خود را کاهش می دهد در حالی که 21 درصد می گویند که میم کوین بازیابی خواهد شد. تقریباً 24٪ از نتیجه DOGE مطمئن نبودند.

تقریباً 3٪ از کارشناسان می گویند که DOGE در طول سال ارزش خود را از دست می دهد، 12٪ معتقدند که این اتفاق در سال آینده رخ می دهد، 9٪ آن را در سال 2024 می بینند، در حالی که 30٪ باقی مانده متقاعد شده اند که سکه میم کاملاً خود را از بین می برد. ارزش تا سال 2025 یا در زمان بعدی.

DOGE، میم کوین که توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا رایج شد، با صدای بلند شروع شد اما ممکن است آنطور که انتظار می‌رفت عمل نکند.

افراد بیشتری در مورد DOGE نگران هستند و متقاعد شده اند که ممکن است از روی ماه عبور نکند یا آنطور که در ابتدا انتظار می رفت، به خصوص پس از اینکه حدود 55٪ یا نیمی از پانل گفت که سقوط DOGE در آینده اتفاق خواهد افتاد. و تنها 21 درصد می گویند که احتمال کمی وجود دارد که DOGE بتواند به عقب بازگردد و شکوه از دست رفته را به دست آورد.

71% می گویند زمان فروش DOGE فرا رسیده است

اکثر کارشناسان ارزهای دیجیتال اعتماد خود را نسبت به ارزش آتی Dogecoin از دست داده اند، اما برخی از آنها مانند Walker Homes، متاتوپ معاون و هم بنیانگذار، که پیش بینی کردند قیمت DOGE می تواند تا پایان سال 2022 به 0.40 دلار افزایش یابد، مثبت باقی مانده اند.

هولمز می‌گوید که این توکن دارای «جامعه عالی اما کاربرد کمی» است، و اضافه می‌کند که توانایی ترسیم «فرهنگ تولیدکنندگان محتوا و خلاقان» را دارد.

DOGE قرار است در سال 2022 کمی افزایش قیمت داشته باشد و ممکن است در سال 2025 به طور متوسط ​​0.19 دلار ارزش داشته باشد قبل از اینکه تا سال 2030 به 0.64 دلار برسد.

تقریباً 71 درصد از پانل کارشناسان متشکل از تحلیلگران رمزارز، مالک یا مدیران صرافی رمزنگاری و مدیران معتقدند که زمان فروش DOGE فرا رسیده است.

یک چهارم یا حدود 24 درصد معتقدند که مردم باید DOGE را که اکنون در اختیار دارند حفظ کنند، در حالی که 4 درصد باقی مانده متقاعد شده اند که زمان خرید فرا رسیده است.

DOGE total market cap at $9.4 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from The Coin Republic, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا