ارزهای دیجیتال

نظرسنجی نشان می‌دهد که ترکیه به کریپتو، به‌ویژه Dogecoin وسواس دارد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

کل صنعت کریپتو از سه ماهه آخر سال 2021 زمستانی را تجربه کرده است. قیمت برخی از ارزهای رمزنگاری شده با کاهش شدید قیمت مواجه شد و بسیاری از آنها بیش از 65 درصد کاهش یافتند. هر چقدر هم که چیزهای بدی به نظر برسند، رمزارزها ممکن است منقرض نشوند زیرا محبوبیت آن کاهش نیافته است.

مطالعه اخیر توسط CryptoManiaks، یک پلتفرم آموزش رمزنگاری، نشان می‌دهد که ترکیه و هلند رتبه اول را در آگاهی از ارزهای دیجیتال دارند. طبق این نظرسنجی، 5.5 درصد و 8.2 درصد از جمعیت ترکیه و هلند به جستجوی عبارات مرتبط با رمزارز پرداختند. ترکیه 4.7 میلیون جستجو را به خود اختصاص داده است و با اعداد زیاد در صدر جدول قرار دارد.

ترکیه از ابتدای سال 2022 پیشرفت های فوق العاده ای در پذیرش کریپتو داشته است. تحقیقی که در سال 2022 توسط صرافی کریپتو ترکیه Paribu انجام شد تخمین زد که حداقل 8 میلیون نفر در ترکیه درگیر کریپتو هستند. رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در مورد مزایای نوآوری های بلاک چین صحبت کرد. اردوغان در بیانیه خود افزود که ترکیه می خواهد تولید کننده دارایی های دیجیتال باشد نه مصرف کننده.

DOGE از نظر کنجکاوی کاربر در ترکیه از اتر بالاتر است

آخرین مطالعه CryptoManiaks تعداد جستجوها برای برخی ارزهای دیجیتال منتخب را تجزیه و تحلیل کرد. آنها تعداد ارزهای رمزنگاری شده را به عنوان درصدی از جمعیت هر کشور برای محاسبه جستجوهای محلی ماهانه نشان دادند.

ترکیه با 812000 جستجوی ماهانه مربوط به Dogecoin رتبه دوم را در مطالعه کلی و اول را به خود اختصاص داد. بر اساس این نظرسنجی، تعداد جستجوهای Dogecoin دو برابر شده است که Ethereum، سومین ارز دیجیتال پرجستجو در کشور است.

سخنگوی CryptoManiaks در مورد افزایش کنجکاوی Dogecoin در 12 ماه گذشته اظهار نظر کرد. او گفت که محبوبیت Dogecoin به طور قابل توجهی از Ethereum فراتر رفته است و تقریباً 2 میلیون جستجو در ماه در سراسر جهان انجام می شود.

DOGE پس از ایلان ماسک محبوب شد برنامه های فاش شد تا آن را به توکن رسمی برای کسب درآمد توییتر تبدیل کند. در نتیجه، قیمت memecoin طی یک هفته پس از خرید رسمی کامل پلت فرم رسانه های اجتماعی توسط ایلان ماسک، به بالاترین حد خود رسید.

این نظرسنجی فقط DOGE و Ethereum را شامل نشد. همچنین سولانا، BNB، بیت کوین و دیگران را به نمایش گذاشت. پس از ترکیه و هلند، کانادا، آلمان و جمهوری چک در رتبه بندی قرار دارند.

Dogecoin در Tradingview.com سودهای ناچیز l DOGEUSDT ثبت می کند

بازار خرس علاقه مردم به کریپتو را فلج نکرد

اگرچه بریتانیا و ایالات متحده بازیگران جهانی در صنعت ارزهای دیجیتال هستند، اما هیچ کدام در رتبه اول قرار نگرفتند. این به این دلیل است که تعداد جستجوها در مقایسه با اندازه جمعیت آنها ناچیز است. به عنوان مثال، ایالات متحده در رتبه 15 قرار گرفتهفتم، با 1.9٪ از جمعیت آن در جستجوی اصطلاحات مرتبط با رمزنگاری هستند، در حالی که بریتانیا 12 مورد را انتخاب کرد.هفتم نقطه با 2.6٪.

تحقیقات اخیر Cointelegraph همچنین نشان داد که بازار نزولی بر منافع چندین موسسه در صنعت کریپتو تأثیری نداشته است. بر اساس این گزارش، موسسات برتر همچنان به صنعت ارزهای دیجیتال علاقه مند هستند و به سرمایه گذاری میلیون ها نفر در پروژه های مرتبط با کریپتو ادامه می دهند.

Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا