ارزهای دیجیتال

نزدک کسب و کار دارایی های دیجیتال را در پاسخ به تقاضای فزاینده سازمانی برای کریپتو راه اندازی می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

نزدک کسب و کار دارایی های دیجیتال را در پاسخ به تقاضای فزاینده سازمانی برای کریپتو راه اندازی می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • شرکت جهانی فناوری مالی نزدک، Nasdaq Digital Assets را راه اندازی کرده است، یک تجارت جدید که منحصراً به دارایی های رمزنگاری اختصاص دارد.
  • Nasdaq Digital Assets در ابتدا بر روی ارائه خدمات حفاظتی و امنیتی مرتبط با رمزارز تمرکز خواهد کرد
  • به گفته این شرکت، راه اندازی دارایی های دیجیتال نزدک در پاسخ به تقاضای فزاینده سرمایه گذاران برای محصولات و خدمات رمزنگاری شده است.

غول بورس اوراق بهادار ایالات متحده یک تجارت ارز دیجیتال به نام نزدک دارایی دیجیتال راه اندازی می کند

نزدک، یکی از شرکت‌های مالی پیشرو و مالک و مجری 10 بورس اوراق بهادار در ایالات متحده و اروپا، راه‌اندازی دارایی‌های دیجیتال نزدک را اعلام کرد، یک تجارت جدید که برای تسهیل تجارت و نگهداری دارایی‌های دیجیتال طراحی شده است.

آدنا فریدمن، رئیس و مدیر عامل نزدک، در مورد راه‌اندازی این شرکت اشاره کرد که فناوری دارایی‌های دیجیتال «پتانسیل تغییر بازارها را در بلندمدت دارد»، به همین دلیل است که شرکت مالی بر ارائه «راه‌حل‌هایی در سطح سازمانی که نقدینگی بیشتری را به ارمغان می‌آورد» تمرکز خواهد کرد. یکپارچگی و شفافیت برای حمایت از تکامل.”

در بخشی از بیانیه مطبوعاتی روز سه شنبه آمده است:

این راه‌اندازی زیربنای جاه‌طلبی نزدک برای پیشبرد و کمک به تسهیل مشارکت نهادی گسترده‌تر در دارایی‌های دیجیتال با ارائه راه‌حل‌های قابل اعتماد و درجه سازمانی، با تمرکز بر افزایش نگهداری، نقدینگی و یکپارچگی است.»

دارایی‌های دیجیتال نزدک بر اساس مجموعه محصولات و خدمات ارز دیجیتال موجود این شرکت، از جمله بازار دارایی‌های دیجیتال، پیشنهادات ضد جرم ارز دیجیتال، و راه‌حل‌های شاخص رمزنگاری، ساخته شده است. در ابتدا، کسب‌وکار تازه راه‌اندازی شده با استفاده از ترکیبی از کیف‌پول‌های بلاک چین سرد و گرم، بر یک «راه‌حل نگهداری پیشرفته» تمرکز خواهد کرد.

معاون اجرایی و رئیس بازارهای آمریکای شمالی نزدک، تال کوهن، در بیانیه‌ای توضیح داد که راه‌اندازی یک کسب‌وکار صرفاً مبتنی بر رمزنگاری، نتیجه رشد تقاضای سرمایه‌گذاران نهادی است. نزدک موقعیت خوبی برای تسریع پذیرش گسترده‌تر و ایجاد رشد پایدار دارد [of digital assets]کوهن توضیح داد.

همزمان با راه‌اندازی دارایی‌های دیجیتال نزدک، این شرکت همچنین اعلام کرده است که فناوری ضد جرائم مالی خود را برای دارایی‌های دیجیتال بازنگری کرده است. طبق گزارش اخیر Chainalysis، پولشویی مبتنی بر رمزارز در سال 2021 به 8.6 میلیارد دلار رسید که 30 درصد بیشتر از سال 2020 بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا