ارزهای دیجیتال

نرخ هش Dogecoin در 7 ماه گذشته به بالاترین حد خود رسیده است، اما انتظارات قیمت چیست؟

نرخ هش Dogecoin در سال 2022 رشد خوبی داشته است. در پایان سال 2021، حدود 371 تراهش در ثانیه (TH/s) بود و تا ماه می به 540 TH/s رسید. با این حال، تا زمانی که ادغام اتریوم در ماه سپتامبر اتفاق افتاد، افزایش زیادی از آنجا مشاهده نشد. از آن زمان، Dogecoin از مهاجرت استخراج‌کنندگان ETH به شبکه‌های دیگر سود برده است و به همین دلیل نرخ هش آن به بالاترین حد خود در 7 ماه گذشته رسیده است.

بالن های نرخ هش Dogecoin

در اوایل هفته، نرخ هش Dogecoin یکی از بالاترین جهش های خود را ثبت کرده بود. این اتفاق در روز سه‌شنبه زمانی رخ داد که نرخ هش ماینینگ میم کوین از پایین‌ترین سطح 373 TH/s افزایش یافت و به 815 TH/s رسید.

اکنون، این جهش در نرخ هش بسیار مختصر بود، اما همچنین به قدرت بیشتر آنلاین برای دارایی دیجیتال اشاره دارد. از آن زمان، نرخ هش کاهش یافته است، اما در زمان نگارش این مقاله، همچنان وضعیت سالمی در حدود 497 TH/s دارد. اگرچه نمودار CoinWarz نشان می دهد که میم کوین همچنان در طول هر روز جهش قابل توجهی در نرخ هش تجربه می کند.

DOGE hash rate reaches 7-month high | Source: CoinWarz

همچنین جالب است بدانید که Dogecoin اکنون دومین شبکه بزرگ اثبات کار از زمان تکمیل ارتقاء اتریوم است. این تنها آن را پشت سر بیت کوین قرار می دهد و یک انتخاب طبیعی برای ماینرهایی است که به دنبال ادامه فعالیت خود هستند. با این حال، در مقایسه با لایت کوین که در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله در 518.54 TH/s است، همچنان نرخ هش کمتری دارد.

جامعه چه انتظاری دارد؟

به جرات می توان گفت که انتظارات جامعه همراه با قیمت میم کوین ها کاهش یافته است. اینها دارایی های دیجیتالی هستند که در بازارهای صعودی بهترین می درخشند و حرکت کم بازار با آنها مهربان نبوده است.

در مورد انتظارات جامعه در مورد قیمت، آنها همچنان پایین هستند. استفاده از ویژگی برآورد قیمت در Coinmarketcap نشان می دهد که به طور متوسط، سرمایه گذاران انتظار رشد بیش از 8 درصدی برای دارایی دیجیتال تا پایان اکتبر 2022 را ندارند.

نمودار قیمت Dogecoin از TradingView.com

DOGE price trending at $0.059 | Source: DOGEUSD on TradingView.com

نکته ای که باید در نظر داشت این است که این تنها از آرای حدود 1320 نفر گرفته شده است، بنابراین این داده ها نمی توانند دقیقاً آنچه را که بازار گسترده تر از دارایی دیجیتال انتظار دارد، نشان دهد. با این حال، اگر برآوردهای Coinmarketcap درست باشد، قیمت DOGE تا پایان اکتبر 0.64 دلار خواهد بود.

Dogecoin در حال حاضر با قیمت 0.059 دلار معامله می شود که آن را کاملاً پایین تر از میانگین متحرک 50 روزه خود قرار می دهد. فشار فروش برای میم کوین همچنان قوی است، اما پشتیبانی فزاینده ای برای دارایی دیجیتال با قیمت 0.058 دلار وجود دارد.

Featured image from The Coin Republic, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا