ارزهای دیجیتال

نرخ تسلط اجتماعی بیت کوین در سال 2022 به بالاترین حد خود رسیده است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

با روند اخیر در بازار کریپتو، به نظر می رسد که دارایی دیجیتال پیشرو جهان مورد توجه قرار گرفته است. از کاهش عمومی قیمت تمام توکن های رمزنگاری، بیت کوین یکی از دارایی هایی است که کاهش شدیدی در ارزش خود داشته است. بیت کوین تا نوامبر 2021 بیش از نیمی از ارزش خود افت کرده است.

در نتیجه، بسیاری از شرکت کنندگان در صنعت نگرانی و تمرکز قابل توجهی بر روند BTC نشان داده اند. چنین توجهی به بیت کوین همواره این توکن را به سمت افزایش در معیار تسلط اجتماعی سوق داده است.

داده‌های Santiment نشان می‌دهد که بالاترین سطح سالانه معیار سلطه اجتماعی BTC افزایش یافته است. این شرکت به افزایش علایق و بحث‌های مردم در مورد مهم‌ترین دارایی رمزنگاری جهانی بر اساس ارزش بازار اشاره کرد. این سازمان مدعی شد که از ژوئن 2021، نسبت بحث بیت کوین در مقابل سایر ارزهای دیجیتال در رسانه های اجتماعی به شدت افزایش یافته است.

مطلب پیشنهادی | اتریوم (ETH) همچنان به از دست دادن درخشش خود ادامه می دهد و به زیر 1100 دلار می رسد

این افزایش عمدتاً به کاهش شدید قیمت مرتبط است زیرا بیت کوین اخیراً در سطح 20 هزار دلار قرار دارد. این افزایش در تسلط اجتماعی از نظر تاریخی به عنوان یک نشانه مثبت برای BTC و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال ثبت شده است. همچنین، گاوهای کریپتو از این روند رو به افزایش سود خواهند برد.

آلت کوین ها احساسات متفاوتی دارند

اکثر آلتکوین ها داستان های مختلفی برای گفتن دارند. با این حال، برای Dogecoin و Shiba Inu، نقاط قوت پیشرونده ای در قیمت آنها دیده می شود. این موضع قوی به دلیل حمایتی است که توکن‌ها از طریق افزایش تراکنش‌های نهنگ‌ها و افزوده‌های توسعه‌ای جدید از آن برخوردار هستند.

اما هیچ جریان قیمت قابل توجهی برای برخی توکن ها مانند اتریوم، کاردانو، ریپل و سولانا وجود ندارد. چنین خوابی پیوند محکمی با مسائل مربوط به ورشکستگی و تشکیل پرونده ورشکستگی توسط برخی از شرکت ها مانند Voyager Digital و Three Arrows Capital دارد.

با در دست داشتن تاریخ CPI ایالات متحده، افراد مختلف نظرات مختلفی در مورد جریان بالقوه ارز دیجیتال دارند. بیت‌کوین و اتریوم افزایشی را در نرخ‌های بحث خود ثبت کردند، زیرا گزارش‌ها انتظار دارند قیمت‌ها فراتر از سطوح پشتیبانی کاهش یابد.

نظرسنجی MLIV Pulse نشان داد که تنها 40 درصد از سرمایه گذاران وال استریت معتقدند قیمت بیت کوین به سطح 30 هزار دلار می رسد. 60 درصد باقی مانده پیش بینی کاهش تا 10000 دلار در هر توکن BTC را دارند.

گزارش قیمت و احساسات بیت کوین

از طریق سنبله کوچک در احساسات، قیمت ارزهای دیجیتال در هفته گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافت. از 8 جولای، قیمت بیت کوین در منطقه 22000 دلاری در نوسان است. با نزدیک شدن به تاریخ CPI، نوسانات توکن های رمزنگاری در حال افزایش است.

مطلب پیشنهادی | Tezos (XTZ) به بالاترین سطح 3 هفته اخیر نزدیک می شود – آیا گاوها می توانند بشکه ای به 1.80 دلار برسند؟

قیمت های فعلی BTC و ETH به ترتیب بالاتر از 19000 دلار و 1068 دلار است. آنها افت قابل توجهی را در نمودار روزانه نشان می دهند.

بیت کوین زمین پای خود را از دست می دهد، به زیر 20000 دلار می رسد | منبع: BTCUSD در TradingView.com

13 ژوئیه تاریخ برنامه ریزی شده برای داده های CPI ژوئن ایالات متحده است. کارین ژان پیر، سخنگوی مطبوعاتی، پیش‌بینی می‌کند که داده‌های تورم از زمان افزایش قیمت مواد غذایی و بنزین افزایش یافته است. اما تجربه ماه جولای از کاهش هزینه های انرژی نشان دهنده تغییر مثبت برای ماه های آینده است.

Featured image from Pexels, chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا