ارزهای دیجیتال

مونرو (XMR) قبل از هارد فورک آخر هفته بیش از 7 درصد صعود می کند

قیمت Monero (XMR) در عرض 24 ساعت قبل از ارتقاء شبکه یا هارد فورک در 13 آگوست تا 7 درصد افزایش یافته است.

  • XMR یک شبه قبل از هارد فورک آخر هفته بیش از 7 درصد صعود می کند.
  • بایننس اخیراً از پشتیبانی از هارد فورک یا ارتقا شبکه Monero خبر داده است.
  • ارز دیجیتال 200 دلار را هدف قرار می دهد. سپس 217 دلار بعدی.

از لحاظ تاریخی، ارتقاء همیشه باعث افزایش قیمت XMR شده است.

آلتکوین از اواسط ژوئن 65 درصد افزایش یافته است که نشان دهنده یک حرکت قوی قیمت است. با بهبود مداوم و مستمر بازار کریپتو، قیمت XMR حتی ممکن است به بالای 200 دلار برسد.

مطابق با CoinMarketCapXMR تا زمان نوشتن این مقاله 1.28 درصد افزایش یافته است یا با قیمت 167.70 دلار معامله می شود.

هارد فورک مونرو

با این ارتقا که بارها برنامه ریزی شده است، همه هیجان زده هستند که بالاخره اینجاست. Monero قرار است برای افزایش عملکرد شبکه، سرعت، قابلیت همگام‌سازی کیف پول، حریم خصوصی، امنیت و کاهش نوسان قیمت‌ها، یک هارد فورک انجام دهد.

مونرو در توییتی اعلام کرد که ارتقای شبکه از طریق هارد فورک در بلوک 2,688,888 در 13 آگوست رخ خواهد داد. علاوه بر این، پروتکل حریم خصوصی همچنین به طور رسمی برنامه Ledger Monero نسخه 1.8.0 و همچنین CLI & GUI نسخه 18.1 را منتشر کرده است. 0 “فلورین فرمی.”

برای صرافی ها، بازرگانان، خدمات و کاربران بسیار مهم است که نسخه 0.18 را قبل از راه اندازی به روز رسانی شبکه و همچنین اطمینان از استفاده بی وقفه از بلاک چین XMR اجرا کنند.

اندازه حلقه کریپتو نیز از 11 به 16 افزایش یافته است که هدف آن افزایش حریم خصوصی تراکنش های انجام شده در بلاک چین است. علاوه بر این، Bulletproofs+ همچنین قصد دارد اندازه تراکنش‌ها را کاهش دهد و تأییدیه‌ها را تا 7 درصد افزایش و سرعت بخشد. علاوه بر این، وصله‌های امنیتی حیاتی و اصلاحات چند امضایی نیز یکپارچه خواهند شد.

همچنین هدف تگ‌های view افزایش سرعت همگام‌سازی کیف پول تا 40 درصد است و تغییرات در کارمزدها نیز تا حد زیادی نوسانات را کاهش می‌دهد و همچنین امنیت را افزایش می‌دهد که برای یک بلاک چین بسیار حیاتی است.

بایننس از هارد فورک پشتیبانی می کند

بایننس، یکی از محبوب‌ترین و غول‌پیکرترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، پشتیبانی قوی خود را از هارد فورک اعلام کرده است. به جای این، بایننس قرار است هر گونه تراکنش در شبکه مانند برداشت و سپرده XMR را در 13 آگوست ساعت 14:00 UTC انجام دهد.

قابل ذکر است، بایننس همچنین به HODlerها و معاملات XMR اطمینان داد که دارایی های دیجیتال به شدت ایمن هستند و تراکنش ها پس از تکمیل ارتقاء هارد فورک از سر گرفته می شود.

تاخیرهای اخیر در راه اندازی هارد فورک بسیاری از سرمایه گذاران را نگران کرده است. صرف نظر از این، ارزش صبر کردن را داشت زیرا ممکن است قیمت به بیش از 200 دلار برسد و مقاومت هدف بعدی در 217 دلار مشاهده شود.

به طور کلی، XMR یک روند صعودی قوی را نشان می‌دهد و قرار است در طول و بعد از ارتقاء هارد فورک تا آخر سبز شود.

Crypto total market cap at $1.15 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Phemex, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا