ارزهای دیجیتال

مونرو در یک محدوده پیش از رالی 200 دلاری مبارزه می کند، آیا قیمت شکست خواهد خورد؟

  • قیمت XRM به یک کانال دامنه تقسیم می شود زیرا قیمت نتوانست از مقاومت عبور کند و قیمت را از روند بالاتر حفظ کند.
  • XRM کمتر از میانگین متحرک نمایی 50 و 200 روزه معامله می شود زیرا قیمت در تلاش است تا علائم صعودی را به دست آورد زیرا قیمت در یک مثلث نزولی به نوسان ادامه می دهد.
  • قیمت XRM باید از مثلث نزولی با حجم خوب خارج شود تا به منطقه 200 دلار برسد.

قیمت‌های مونرو (XRM) همچنان در تلاش برای احیای حرکت صعودی خود در برابر تتر (USDT) در یک کانال در نوسان هستند. مونرو (XRM) و سایر دارایی‌های ارز دیجیتال در هفته‌های اخیر جهشی را تجربه کردند که باعث شد ارزش بازار ارزهای دیجیتال برای ارزهای دیجیتال در سراسر صنعت خوب به نظر برسد و بسیاری از آنها سودهای دو رقمی ایجاد کردند. مونرو (XRM) برخی جهش های تسکین را نشان داد اما به سرعت در حرکت قیمت در محدوده رد شد. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت مونرو (XRM) در نمودار هفتگی

نمودار قیمت هفتگی XRM | منبع: XRMUSDT در Tradingview.com

علی‌رغم اینکه در ماه‌های اخیر روزهای سختی را پشت سر گذاشته‌ایم و قیمت به پایین‌ترین حد ۱۰۰ دلار با بیش از ۷۰ درصد کاهش از بالاترین قیمت ۵۱۷ دلاری رسیده است. این حرکت باورنکردنی قیمت به دلیل شرایط بازار کوتاه شد. بازار کریپتو برای بیش از شش ماه در بازار نزولی باقی مانده است، که منجر به این شد که بسیاری از دارایی‌های کریپتو پایین‌ترین سطح هفتگی خود را دوباره آزمایش کنند در حالی که سایرین به پشتیبانی کلیدی خود ادامه می‌دهند.

پس از اینکه قیمت XRM به بالاترین سطح 260 دلار رسید، قیمت آن کاهش یافت زیرا به پایین ترین سطح هفتگی 100 دلار سقوط کرد، جایی که قیمت پس از تشکیل حمایت قوی ماند و این منطقه مانند منطقه تقاضا برای قیمت ها به نظر می رسید.

قیمت XRM از این منطقه 100 دلاری جهش کرد زیرا قیمت به بالاترین حد هفتگی 150 دلار رسید زیرا قیمت با مقاومت در برابر شکستن بالاتر روبرو شد زیرا قیمت در یک کانال ادامه داشت. مقدار مقاومت مربوط به نسبت های فیبوناچی (Fibs) در 38.2٪ است که به عنوان مقاومت برای افزایش قیمت عمل می کند. برای اینکه XRM روند داشته باشد، قیمت بالاتر باید بر مقاومت 150 دلاری غلبه کند.

مقاومت هفتگی برای قیمت XRM – 150 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت XRM – 100 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت XRM در نمودار روزانه (1D).

در بازه زمانی روزانه، قیمت XRM کمتر از میانگین متحرک نمایی 50 و 200 روزه (EMA) باقی می‌ماند که برای روند صعودی قیمت در کوتاه‌مدت مناسب نیست. قیمت های 150 و 162 دلاری مربوط به 50 و 200 EMA هستند که به عنوان مقاومت برای XRM عمل می کنند.

برای اینکه قیمت XRM روند صعودی خود را از سر بگیرد، باید به بالای 162 دلار برسد و حجم خوبی در بالای آن بسته شود.

مقاومت روزانه برای قیمت XRM – 162 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت XRM – 100 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا